عجیب ترین گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله +عکس
عجیب ترین

عکسعجیب ترین گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله

آکاایران: عجیب ترین گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله +عکس

آکاایران: عجیب ترین گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله 

دختری 22 ساله و هنرمند که بسیار علاقه دارد روی صورت خود گریم های عجیب و سه بعدی اجرا کند حسابی معروف شده است. مونیکا فالچیک ، گریمور 22ساله اهل لیتوانی اخیرا بدلیل آرایش و گریم های توهم بصری خیره کننده در شبکه اجتماعی توجه های بسیاری رابه خود جلب کرده است.

وی در کار خود از رنگ صورت و لوازم آرایش استفاده میکند و میتوان آرایش های عجیب وی را مشاهده کرد که صورتش را می تواند به ظاهری تکه تکه ، جدا شده از سر و غیر تبدیل کند.

عجیب ترین

عجیب ترین گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله

او پیش از این با انتشار تصاویری که بیشتر انها مضمون گریم و سفر دارند، دنبال کننده های نسبتا زیادی در اینستاگرام داشت ولی به گزارش پارس ناز از سال گذشته پس از آنکه شروع به انتشار عکسهایی از گریم توهم بصری کرد، میزان دنبال کننده های او به شدت افزایش یافت.

عجیب ترین

عکس

آرایش های متفاوت و وحشتناک دختر جوان در شبکه های اجتماعی

همه ی چیز از روز هالووین شروع شد، مونیکا تصمیم گرفت عده ای از ترفندهای آرایشی که قبلا از ویدیوهای آموزشی کسب کرده بود را برای ایجاد یک گریم عجیب بکار گرفته و به اشتراک بگذارد ولی پس ازمشاهده بازخوردهای خوبی که دریافت کرد، این روند رابا گریم های پیچیده تر ادامه داد.این گریمور جوان و مشتاق میگوید او از همه ی جا و از زندگی روزمره و هر چیزی برای خلق یک گریم نوین ایده میگیرد.

عجیب ترین

کاربرد گریم و جلوه های ویژه برای ایجاد عکسهای توهم بصری

مونیکا ستاره اینستاگرامی 22 ساله، جدا از توهم بصری های خیره کننده ، تجاربی نیز در زمینه ایجادجلوه های ویژه داشته و از خون مصنوعی و لاتکس برای وحشتناک تر کردن صورت خود استفاده میکند.

یکی از چیزهایی که کارهای خانم فالچیک را خاص تر کرده این است که وی این فنون را کاملا به صورت خودآموز و از طریق تماشای ویدیوهای موجود در اینترنت و اینستاگرام و پس ازآن با تمرین فرا گرفته است. او می گوید اکنون اینکار تمام اشتیاق و بزرگ ترین سرگرمی من شده است.

عجیب ترین

گریم های توهم بصری دختر لیتوانیایی

مونیکا می گوید هدف او درسال ۲۰۱۸ این است که یک تیم کاری پیدا کرده تا بتواند با ایجاد یک کانال یوتوب، آموزش های گریم و رنگ آمیزی صورت خود رابه اشتراک بگذارد.

عجیب ترین

عجیب ترین گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله ،گریم روی صورت دختر،گریم های عجیب روی صورت دختر دلپذیر،گریم سه بعدی روی صورت دختر جذاب

عجیب ترین

عکسهای گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله

عجیب ترین.

منبع : parsnaz.ir

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات