زنی که ریش هایش را دوست دارد و تزئین می کند! +عکس

زنی که ریش هایش را دوست دارد و تزئین می کند! +عکس

زنی که ریش هایش را دوست دارد و تزئین می کند!

آکاایران: زنی که ریش هایش را دوست دارد و تزئین می کند! +عکس

آکاایران: زنی آمریکایی که ریش دارد سوژه رسانه ها شده و عکس های مختلفی از این زن ریش دار منتشر شده است.

عکس زن ریش دار !

به گزارش آکا ایران یک زن ۳۳ ساله اهل سیاتل آمریکا، از ۱۴ سالگی به دلیل ابتلا به بیماری سندروم پلی کیستیک تخمدان، موهای زائد زیادی مانند ریش روی صورت او رشد کرده بودند و او مجبور بود هر روز صبح آنها را بتراشد تا از شر آنها خلاص شود.

او بارها با روش های مختلفی چون لیزر سعی کرد این موها را از بین ببرد. اما هیچ کدام از این روش ها موثر نبود و در نهایت بعد از گذشت ۲۰ سال با ریش خود کنار آمد و اکنون معتقد است که آنها را دوست دارد و حتی آن را با ربان تزئین می کند.

پزشکان دو سال پیش زمانی که او ۳۱ سال داشت، بیماری سندروم پلی کیستیک تخمدان را در او تشخیص دادند. پیش از این نیز پزشکان بارها از او اسکن گرفته بودند اما هیچ کیستی مشاهده نکرده بودند. رویش موهای زائد روی ناحیه پشت لب، چانه و قفسه سینه او از ۱۴ سالگی آغاز شد.

زنی که ریش هایش را دوست دارد و تزئین می کند! +عکس

زنی که ریش دارد

او تا پیش از این به طور مرتب موهای صورتش را می تراشید و آن را با آرایش می پوشاند. مدتی هم به لیزر درمانی رو آورد ولی به دلیل گران بودن این روش دیگر آن را ادامه نداد.

اما بعد از سال ها تصمیم گرفت با همین موهای زائد زندگی کند و با آنها کنار بیاید. او در حال حاضر بسیار شاد است و از زندگی اش راضی است. او پس از بررسی های مختلف متوجه شد که رقابتی بین زنان ریش دار برگزار می شود و او هم در این مسابقه شرکت کرد و همین انگیزه ای برای او شد تا دیگر موهای زائد خود را نتراشد.

او اکنون به چهره جدیدش عادت کرده است. مردم در خیابان گاهی از جنسیت او سوال می کنند و حتی با او عکس یادگاری می گیرند.

زنی که ریش هایش را دوست دارد و تزئین می کند! +عکس

زن آمریکایی

گردآوری: آکا ایران

.

منبع : baxiran.com

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات