طنز؛ حواسشان به همه چیز هست
آکایران :مسعود مرعشی در وبسایت چیزنا نوشت:
این روز ها بحث اساسی مردم در فضای مجازی اینه که چه کسانی حواسشان به همه چیز هست. ما می خواهیم بخشی از افرادی که در حوزه های گوناگون حواسشان به همه چیز هست را به شما معرفی کنیم.
بنا به گزارش آکاایران : ۱- در حوزه فامیل های نسبتاً نسبی، «دختر خاله ها و خواهر ها و زن داداش ها» به چشم فامیلی همیشه حواسشون به شما هست که کی، چه کامنتی برای شما می ذاره، چرا گوشی تون رو برعکس می ذارید روی میز، این موی بلند شنیون شده روی پلیور شما چی کار می کنه، این بوی عطر مشکوکی که می دید منشأش چیه، روی لپتون چرا قرمزه و…
۲- در حوزه مطبوعات «رسانه های دلواپس» حواسشون به تک تک مطالب، خطوط، کلمات، حروف، اعراب گذاری ها، ویرگول ها و نیم فاصله های رسانه های دل ناواپس هست تا بتونن به کوچک ترین بهانه ای رکابی آن ها را تبدیل به پرچم کنند.
۳- در حوزه شهری «پارکبان ها» حواسشون به همه چی هست. یعنی چهار طرف خیابان رو نگاه می کنید تا سی کیلومتر این ور و اون ور پرنده پر نمی زنه اما کافیه تکون بخورید تا یه پارکبان مثل تارزان بر شما وارد بشه و طلب حق پارک بکنه. (این دوستان روش رنداسیون باحالی دارند و ۳۰۰ تومن را رند می کنند و ۱۰۰۰ تومان از شما می گیرند.)
۴-در حوزه اقتصاد «ب. ز» حواسش به هر سوراخ سمبه ای که بشه از توش پول درآورد هست، نفت، تحریم، ساخت و ساز، هواپیما…
۵- در حوزه ورزش و جوانان «مربی تیم والیبال آمریکا» حواسش به نیازهای جوانان و نوجوانان امروزی هست.
۶-در حوزه محیط زیست «مرتضی» حواسش به تمام گونه های نادر ایرانی از جمله «پلنگه، پلنگه، پلنگ چشم قشنگه که به جون چشاش هزارتا دل مثه دل من جونش به جونش بنده» هست.
با این حال گاهی اشتباه محاسباتی پیش می آد و اونایی که حواسشون به همه چی هست می بینیم حواسشون به ما هم بوده.

منبع :

طنز؛ حواسشان به همه چیز هست

طنز؛ حواسشان به همه چیز هست طنز

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکاایران
تبلیغات