با پردرآمدترین های دنیای هنر و ورزش آشنا شوید
دنیای هنر

با پردرآمدترین های دنیای هنر و ورزش آشنا شوید با پردرآمدترین های دنیای هنر و ورزش آشنا شوید

آکاایران: با پردرآمدترین های دنیای هنر و ورزش آشنا شوید

آکاایران: با پردرآمدترین های دنیای هنر و ورزش آشنا شوید

درآمد صد نخبه دنیای هنر و ورزش در سال گذشته مجموعا بیش از ۵ میلیارد دلار بود. مجله فوربس، پایبند به رسم سالانه اش، لیست پردرآمدترین ها را منتشر کرده است. در این گزارش تصویری با بیست چهره پردرآمد جهان آشنا می شویم.
رتبه اول: تیلور سویفت
 
دنیای هنر
مقام نخست لیست پردرآمدترین ها از آن خواننده نام آشنای جوان، تیلور سویفت است. این خواننده پاپ در سال گذشته ۱۷۰ میلیون دلار درآمد داشته است. سویفت تا کنون بارها موفق به کسب جایزه گرمی شده است. یکی از منابع درآمد تیلور سویفت، فعالیت های تبلیغاتی او عنوان شده است.


رتبه دوم: وان دایرکشن

 
دنیای هنر
گروه ایرلندی−بریتانیایی وان دایرکشن One Direction یک گروه موسیقی پسرانه است که امروزه روز مورد استقبال فراوان طرفداران موسیقی قرار گرفته. آلبوم های “همه شب بیدار” و “مرا به خانه ببر” باعث شهرت جهانی این گروه موسیقی شد. درآمد سال گذشته این گروه بالغ بر ۱۱۰ میلیون دلار بود و از این رو، مقام دوم لیست پردرآمدهای این سال به آنان تعلق گرفت.

رتبه سوم: جیمز پاترسون

 
دنیای هنر
جیمز پاترسون نویسنده پر کاری است که همه ساله با همکاری تنی چند از نویسندگان چند کتاب روانه بازار می کند. از بسیاری از کتاب های این نویسنده فیلمنامه تهیه می شود. این نویسنده موفق شد در سال گذشته ۹۵ میلیون دلار از چاپ کتاب هایش درآمد کسب کند.

رتبه چهارم: دکتر فیل مک گراو

دنیای هنر

این نویسنده و روانشناس نام آشنای آمریکا در عین حال مجری برنامه های پرتماشاگر تلویزیون این کشور است. درآمد مک گراو از بابت مجری شوهای تلویزیونی و در عین حال عرضه اپلیکیشن “دکتر آن دی ماند” بالغ بر ۸۸ میلیون دلار بود.


رتبه پنجم: کریستیانو رونالدو
 
دنیای هنر
درآمد این ستاره پرتغالی نیز در سال گذشته بالغ بر ۸۸ میلیون دلار بود. وی از حیث میزان درآمد با فیل مک گراو در رتبه ای یکسان قرار می گیرد. رونالدو که ۳۱ سال سن دارد در کارنامه خود عنوان قهرمانی اروپا را نیز ثبت کرده است.

رتبه ششم: کوین هار

 
دنیای هنر
کوین هارت کمدین استندآپ نام آشنای آمریکاست. درآمد او در این سال بالغ بر ۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار بود و از این حیث در رده ششم جدول لیست پردرآمدترین های نشریه فوربس قرار گرفت.


رتبه هفتم: هاوارد استرن
دنیای هنر

هاوارد استرن یک هنرپیشه آمریکایی است که امروزه روز شهرت و درآمدش را وام دار شوهای رادیویی خود است. استرن اخیرا قراردادی با شبکه سیریوس اکس ام امضا کرده است. قراردادی که درآمدی بالغ بر ۸۵ میلیون دلار برای او به همراه داشته است.


رتبه هشتم: لیونل مسی

دنیای هنر

مسی یکی از نخبگان جهان فوتبال است. لیونل مسی، ستاره بارسلونا با ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در رتبه هشتم جدول قرار دارد. لازم به یادآوری است که او پس از کناره گیری از تیم ملی فوتبال آرژانتین، حال با اتهام سنگین شانه خالی کردن از پرداخت های مالیاتی روبه روست.


رتبه نهم: آدل

دنیای هنر

آلبوم آخر این خواننده و ترانه سرای بریتانیایی، یعنی آلبوم “۲۵” بیش از سه میلیون بار در همان هفته نخست فروش داشته است. این خواننده صاحب نام در سال گذشته ۸۰ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار درآمد داشته است.


رتبه دهم: راش لیمبو

دنیای هنر

راش لیمبو به حاضرجواب بودن شهرت دارد. این مجری مجبوب برنامه های رادیویی محافظه کاران در آمریکا موفق شده است به خاطر برنامه های خود ۷۹ میلیون دلار درآمد کسب کند و در رده دهم جدول فوربس قرار گیرد.


رتبه یازدهم: لبران جیمز

دنیای هنر

لبران جیمز ستاره بی چون و چرا بسکتبال آمریکاست. او موفق شد تیم خود، یعنی کلیوند کاوالیرز، را پس از ۴۲ سال به یکی از برترین تیم های بسکتبال آمریکا بدل کند. درآمد او در این سال بالغ بر ۷۷ میلیون دلار بود و از این حیث پردرآمدترین ستاره بسکتبال جهان در این سال بود.


رتبه دوازدهم: مادونا

 
دنیای هنر
مادونا در این سال نیز حسابی فعال بود و از یک تور هنری به استقبال تور هنری دیگر می رفت. کنسرت های متعدد و همچنین تولید عطر برای این ستاره دنیای پاپ ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار درآمد به همراه داشت.

رتبه سیزدهم: ریانا

دنیای هنر

در جدول پردرآمدهای نشریه فوربس، امسال رده سیزدهم به خواننده سرشناس آمریکا، ریانا تعلق گرفت. ریانا موفق شد در این سال در کنار فعالیت های خود در عرصه خوانندگی و موزیک از محل تبلیغات نیز کسب درآمد کند. درآمد ریانا بالغ بر ۷۵ میلیون دلار بود.


رتبه چهاردهم: الن دیجنرس

دنیای هنر

مجری، کمدین و نویسنده صاحب نام آمریکا که به خاطر شوهای تلویزیونی اش محبوب بسیاری از شهروندان آمریکاست. او نیز با کسب ۷۵ میلیون دلار در رده سیزدهم قرار دارد.


رتبه پانزدهم: گارث بروکس

دنیای هنر

گارث بروکس را به خاطر ترانه های سبک “کانتری” می شناسند. او در شمار معدود خوانندگانی است که تمام سال را در تور کنسرت ها سپری می کند. درآمد او در این سال به ۷۰ میلیون دلار رسید.


رتبه شانزدهم: راجر فدرر

دنیای هنر

راجر فدرر کماکان در شمار پردرآمدترین تنیس بازان جهان است. درآمد فدرر در این سال بالغ بر ۶۸ میلیون دلار بود. درآمدی که ناشی از موفقیت های ورزشی و همچنین فعالیت های تبلیغاتی اش بود.


رتبه هفدهم: ا سی/دی سی

دنیای هنر

گروه AC/DC صرف نظر از اینکه آیا با بریان جانسون روی صحنه برود یا اکزل رز، به هر حال این گروه کماکان می تواند طرفداران موسیقی راک را مجذوب هنرنمایی خود سازد. کنسرت های این گروه منجر به آن شد که ۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار درآمد نصیب آن ها شود و به این ترتیب در رده ۱۷ جدول قرار گیرد.


رتبه هیجدهم: رولینگ استونز
دنیای هنر

این گروه راک هنوز پس از ۵۰ سال فعالیت قادر است هواداران موسیقی راک را در سالن های کنسرت جمع کند. این گروه گرچه در این سال تنها ۲۷ بار روی صحنه رفت، ولی هر بار کل استادیوم ها را از هواداران خود لبریز کرد. کنسرت هایی که فرجام اش کسب درآمدی بالغ بر ۶۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار بود.


رتبه نوزدهم: دواین جانسون

دنیای هنر

دواین جانسون هنرپیشنه نام آشنای سینمای هالیوود است. جانسون پیش از روی آوردن به سینما کشتی گیر حرفه ای بود و بارها عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کرده بود. این هنرپیشه در این سال موفق شد ۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار درآمد کسب کند.


رتبه بیستم: دوید کاپرفیلد
دنیای هنر

کاپرفیلد تردست نام آشنای آمریکاست. این “جادوگر”، لقبی که طرفداران اش به او داده اند، موفق شد به خاطر شوهای جالب اش در لاس وگاس در این سال ۶۴ میلیون دلار درآمد کسب کند و در شمار ۲۰ نخبه پردرآمد جهان قرار گیرد.

.

منبع : nasimnaz.ir

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تبلیغات