اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

جشنواره‌ها و رویدادها در بارسلونا - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جشنواره‌ها و رویدادها در بارسلونا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته اسپانیا از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جشنواره‌ها و رویدادها در بارسلونا
جشنواره‌ها و رویدادها

جشنواره‌ها و رویدادها در بارسلونا 

روز سنت خوردی
این جشن که روز بیست و سوم آوریل برپا می‌شود، برای اسپانیایی‌ها مثل ولنتاین است: در همه‌ی خیابان‌ها می‌بینید که مردم به هم گل رز و کتاب هدیه می‌دهند؛ البته بیشتر معمول است که آقایان گل هدیه بدهند و خانم‌ها کتاب. قبل از رسیدن این جشن که یکی از محبوب‌ترین جشن‌های سرزمین کاتالونیاست؛ ناشران کتاب‌های تازه چاپ می‌کنند و خیابان لارامبلا پر از دکه‌های چوبی گل‌فروشی می‌شود.

روز سنت خوان
جشن نیمه‌ی تابستان، هر سال در روز بیست و چهارم ژوئن برپا می‌شود و برنامه‌های آتش‌بازی‌اش، تا صبح ادامه دارند.

لادیادا
یازدهم سپتامبر، به خاطر سقوط بارسلونا در سال ١٧١٤، روز ملی کاتالونیا نام گرفته و یک تعطیلی عمومی همراه با کارناوال‌های خیابانی‌ست.

جشن مرسه
بزرگترین جشنواره‌ی شهر، هر سال حول و حوش بیست و چهارم سپتامبر و طی چهار روز شلوغ و پرهیاهو برگزار می‌شود. در این چهار روز برنامه‌های متنوعی شامل کنسرت موسیقی، رقص‌های دسته‌جمعی و آتش‌بازی‌های هیجان‌انگیز اجرا می‌شود، اما جالب‌ترین و پرطرفدارترین برنامه‌ی این جشن، نمایشی‌ست که خود کاتالونیایی‌ها، قلعه‌سازها صدایش می‌کنند: آکروبات‌هایی که روی شانه‌های هم می‌ایستند و برجی از انسان می‌سازند.

 

زورق

جشنواره‌ها و رویدادها در بارسلونا گردآوری توسط بخش اسپانیا سایت آکاایران
zavaran
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات