رودخانه‌ای رویایی برای ورزش دوستان +عکس - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رودخانه‌ای رویایی برای ورزش دوستان +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ایتالیا از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکاایران به نقل از برترین ها : رود سوکا 138 کیلومتر طول دارد و دو سوم از آن در سرزمین اسلوونی و یک سوم از آن در ایتالیا قرار دارد. این رود در نزدیکی دهکده مونفالکو به دریای آدریاتیک می ریزد. رود سوکا با فیلم سینمایی "سرگذشت نارنیا" (The Chronicles of Narnia) مشهور شد و مکان بسیار خوبی برای ورزش های دشوار در طبیعت محسوب می شود.

این رود به راستی هدیه ای زمردین برای دوستداران ورزش در طبیعت است و منظورمان از زمردین کاملاً روشن است، زیرا این کلمه نامی غیررسمی برای این رود است و به آن "زیبائی زمردین" نیز می گویند. شیب های این رود بسیار تیز هستند و در اروپا از رودهای دست نخورده و بکر محسوب می شود. همچنین لازم به ذکر است که رنگ زمردی این رود در تمام طول رود قابل مشاهده است. برای گردشگران، رود سوکا و پیرامون آن محیطی ایده آل برای دوچرخه سواری کوهستانی، رفتینگ، کایاک و ورزش های دشوار دیگر در طبیعت است.


گردآوری جهان شناسی آکاایران
رودخانه‌ای رویایی برای ورزش دوستان +عکس گردآوری توسط بخش ایتالیا سایت آکاایران
zavaran
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات