معرفی خودروی Leaf Nismo توسط نیسان
معرفی خودروی Leaf Nismo توسط نیسان

معرفی خودروی Leaf Nismo توسط نیسانleaf nismo

آکاایران: معرفی خودروی Leaf Nismo توسط نیسان

آکاایران: شرکت نیسان قصد دارد در نمایشگاه اتومبیل توکیو نسخه مفهومی Nismo خودروی Leaf را معرفی کند. این محصول با هدف جذب خریداران جوان تر طراحی شده است و ظاهری جذاب تر نسبت به نسخه استاندارد بهره می برد.

آلفونسو آلبایسا، طراح ارشد شرکت نیسان در مصاحبه ای که اخیراً با خبرگزاری Autocar داشته است، عنوان کرده است دومین نسل از خودروهای EV نیسان ظاهری مسابقه ای تر خواهند داشت که برای افرادی که از طراحی ظاهری نسل نخست این اتومبیل چندان رضایت نداشتند، بسیار جذاب خواهد بود.

معرفی خودروی Leaf Nismo توسط نیسان

اتوموبیل

در تصویر منتشر شده از خودروی مفهومی Leaf Nismo که اندکی پیش در فضای مجازی منتشر شد، استفاده از دو رنگ مختلف در بدنه مشخص است. طراحی جلو پنجره هیجان انگیزتر به همراه استفاده مناسب از رنگ قرمز  ظاهری اسپرت را به این خودرو بخشیده است. البته شرکت نیسان پیش از این نیز برخی محصولات خود را با ظاهری جوان پسندتر به روز کرده بود. سال گذشته در نمایشگاه اتومبیل لوس آنجلس این شرکت مدل ۲۰۱۷ خودروی Sentra Nismo را معرفی کرده بود که ویژگی های ظاهری آن مشابه خودروی اخیر این شرکت Leaf Nismo است.

معرفی خودروی Leaf Nismo توسط نیسان

nissan

البته شرکت نیسان در خصوص عرضه این اتومبیل در کشور آمریکا واکنش رسمی نداشته است و مشخص نیست آیا این خودروی مفهومی وارد بازار آمریکا خواهد شد یا خیر. با این حال نسخه استاندارد اتومبیل Leaf در آینده نزدیک با قیمت کم تر از ۳۰ هزار دلار و به همراه گزینه هایی مانند دستیار هوشمند رانندگی وارد بازار آمریکا خواهد شد.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات