شرکت Dish از کنترلری صوتی با ادغام دو ابزار Google Home و Google Assistant رونمایی کرد
شرکت Dish از کنترلری صوتی با ادغام دو ابزار Google Home و Google Assistant رونمایی کرد

شرکت Dish از کنترلری صوتی با ادغام دو ابزار Google Home و Google Assistant رونمایی کردdish

آکاایران: شرکت Dish از کنترلری صوتی با ادغام دو ابزار Google Home و Google Assistant رونمایی کرد

آکاایران: چندی پیش، شرکت تولیدی Dish اعلام کرد که بر روی ادغام دو سرویس Google Home و Google Assistant در سرویس های تلویزیونی خود کار می کند و گزینه هایی به منظور کنترل کردن تلویزیون از راه دور و با صدا را فراهم آورده است.

در این گزارش مطبوعاتی آمده است که این ادغام در قالب چندین زبان از جمله زبان های انگلیسی و اسپانیایی کار خواهد کرد و مشتریان شرکت Dish می توانند انتظار دارا باشند که تا نیمه نخست سال جاری میلادی به آن دسترسی یابند. این کنترلر با تمامی نسل های دستگا ه های Hopper DVR شرکت مورد بحث و همچنین مدل های Joey و گیرنده های HD و تک تیونر Wally کار خواهد کرد و از آن ها پشتیبانی به عمل می آورد.

در حقیقت، شرکت Dish با این کار، کنترلر صوتی و از راه دور خود را به مشتریان پیشنهاد می دهد. دستیار صوتی گوگل که با عنوان Google Assistan شناخته می شود، در این چند وقت اخیر حسابی سر و صدا به پا کرده و مورد توجه قرار گرفته است. این در حالی است که سال گذشته دستیار صوتی الکسا (Alexa) آمازون مورد توجه عموم قرار داشت. گوگل رقابت سختی را با آمازون برای تصاحب بازار دستیارهای صوتی آغاز کرده است و باید دید که در نهایت کدام شرکت در این راه پیروز میدان خواهد شد.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات