۲ فلش مموری تاره ایپسر معرفی شد
آکاایران: مجموعه: اخبار تکنولوژی

 ۲ فلش مموری تاره ایپسر معرفی شد

۲ فلش مموری تاره ایپسر معرفی شدگوشی سامسونگ

آکاایران: ۲ فلش مموری تاره ایپسر معرفی شد

اپیسر، فلش مموری های,OTG AH۷۳۰ و AH۷۵۰ را معرفی کرد. 

به گزارش ایسنا،فلش مموری های AH۷۳۰/AH۷۵۰ با دو اینترفیس USB ۲.۰ و USB ۳.۱ Gen۱ بسیار باریک طراحی شده اند و فقط ۴.۵ گرم وزن دارند.

 

به گزارش آکاایران: این دو محصول با بدنه فلزی براق که دارای دری با قابلیت ۳۶۰ درجه چرخش ساخته شده اند تا محافظت بهتری از محصول را فراهم کند. یک سوراخ بر روی این محصول تعبیه شده که به شما اجازه می دهد این فلش مموری را به لوازم شخصی خود آویزان کنید.

 

حافظه تلفن همراه خود را با سرعت انتقال بالا ارتقا دهید 

برای خالی کردن حافظه فلش یا مشاهده ظرفیت آن می توانید فلش را به موبایل وصل کنید یا اینکه محصول را به رایانه خود وصل کنید و از سرعت بالای (AH۷۵۰(USB ۳.۱ Gen۱ و (AH۷۳۰(UEB۲.۰ لذت ببرید.

 

اگر می خواهید فیلم مورد علاقه تان را فاقد استفاده از حجم گوشی خود مشاهده کنید می توانید آن را از رایانه خود به این فلش مموری ها انتقال داده و آن را به گوشی وصل کنید و در هرکجا و هر زمان آن را مشاهده کنید.

 

چرخش به هر جهت تنها با یک حرکت 

تیغه فلزی دور این محصول می تواند به راحتی بچرخد و قسمتی که بلا استفاده است را محافظت کند. این درپوش متصل به محصول بوده و به هیچ عنوان از آن جدا نمی شود همچنین باعث می شود شما نگران گم شدن آن نباشید.

 

سازگاری با انواع نرم افزارها 

این محصول در حافظه های ۸G,۱۶G,۳۲G و ۶۴G ارائه شده که با دستگاه های اندرویدی که دارای عملکرد OTG هستند سازگار است، در کامپیوترها هم به همین صورت است که شامل: Windows ۱۰/۸/۸.۱/۷, Linux Kernel ۲.۶.X and MAC OS ۱۰.۶.X و بالاتر می شود. برنامه FileBridge مخصوص شرکت اپیسر است که طراحی شده برای مدیریت فایل های فلش مموری بر روی گوشی.

 

 

 

.

منبع : beytoote.com

تبلیغات