رونمایی از ده محصول خانواده شریف
آکاایران: رونمایی از ده محصول خانواده شریف

2 سال پیش
نظر بدهید
توسط تیم تحریریه آکا ایران
رونمایی از ده محصول خانواده شریف

رونمایی از ده محصول خانواده شریف -آکارونمایی از ده محصول خانواده شریف -آکا

آکاایران: رونمایی از ده محصول خانواده شریف

رونمایی از ده محصول خانواده شریف
نوشته شده توسط تیم تحریریه آکا ایران

دانشگاه شریف در نمایشگاهی که به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس این دانشگاه و همچنین هفته جهانی کارآفرینی در دو روز ( طی روزهای ۲۶ و ۲۷ آبان ماه ) برگزارنموده،  میزبان جمعی از شرکت هایی خواهد بود که اعضای آن یک ویژگی خاص دارند و آن هم شریفی بودن آنهاست.
فارغ التحصیلان دانشگاه شریف  که حالا شرکت های دانش بنیان خود را تاسیس و در حال تولید محصول و ارائه خدمات هستند در این ابتکار عمل دانشگاه شریف تحت عنوان دستاوردهای خانواده شریف گردهم آمدند.
این خانواده که امسال ۱۲۰ عضو از آن دور هم جمع شدند، در مراسم افتتاحیه خود که صبح امروز در سالن جابربن حیان برگزار گردید پذیرای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر سورنا ستاری و دکتر سهراب پور، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان بودند.
دکتر ستاری با بیان اینکه تمامی دانشگاهیان با توجه به نیاز کشور باید اقدامات تاثیرگذاری بر حوزه تولید دانش دارا باشند، گفت: مهم ترین نکته ای که اکنون باید دانشجویان به آن توجه دارا باشند فرهنگ کارآفرینی است که متاسفانه به دلیل فرهنگ غلط جامعه ما جوانان ما بدنبال جذب در ارگان های دولتی هستند تا اینکه کارآفرین و مولد باشند.
در این مراسم از ۱۰ محصول دانش بنیان که ماحصل تلاش برخی از اعضای خانواده شریف بود رونمایی کرد.
هد هد۳  جدیدترین محصول شرکت فاتح اسمان شریف که در گذشته نیز آکا ایران از دوربین مخصوص آن دیده بان ۱ رونمایی کرده بود یکی از مهمترین محصولاتی بود که امروز توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد، بررسی بیشتر هدهد ۳ را به زودی می توانید در آکا ایران مشاهده نمایید.

رونمایی از ده محصول خانواده شریف

به گزارش آکاایران: از دیگر محصولاتی که در این روز رونمایی شد می توان به :
سامان پارس رایت محصول شرکت امن افزار؛ ماژول امنیت سخت افزاری (HSM) محصول شرکت حصین ایمن؛ بازیاب انرژی آسانسور، دستگاه تشخیص دهنده رنگ دندان، ستون جداکننده سلولی، ساخت پلیت های استئوتومی سفارشی، پروژه تب نت، ساخت پوست مصنوعی جهت ترمیم زخم های عمیق ( که این موارد همگی توسعه یافته در برنامه توسعه و انتقال فناوری دانشگاه صنعت شریف به شمار می آیند.
دکتر ستاری همچنین از نمایشگاه دستاوردهای شریف بازدیدی به عمل آورد.

پنجاهمین سال تاسیس دانشگاه شریف خانواده شریف دانشگاه شریف دیده بان 1 رونمایی از محصول فناوری فاتح آس معاون علمی رییس جمهوری هد هد 3
.

منبع :

تبلیغات