آکاایران: شرکت مایکروسافت در میان شرکت های بزرگ دارای رتبه و سرمایه بسیار بزرگی است که از این رو بی شک جزء چند شرکت اول جهان است و توانسته است تا با اراده برنامه هایی مهم اعم از ویندوز و آفیس به میزان زیادی به انسان ها کمک نماید.

Image result for ‫از رو عکس سن را تشخیص میدهد‬‎

مایکروسافت به تازگی وبسایتی را راه اندازی کرده که قادر است سن و جنسیت کاربران را تشخیص دهد.این وبسایت توسط API تشخیص چهره ای کار می کند که مایکروسافت اخیرا آن را در کنفرانس Build 2015 معرفی نموده است. این API به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا یک تصویر را مورد تحلیل قرار دهند و همزمان با تشخیص چهره، امکانات مختلف را بر روی آن پیاده سازی کنند.این سرویس از یک پایگاه داده غنی استفاده می کند که در آن چهره هایی که سن آن ها مشخص است، ذخیره شده اند. سایت How Old Do I Look بر پایه همین اطلاعات، سعی می کند تا سن و جنسیت شما را نیز حدس بزند.

انسان ها بنابر دغدغه های روزمره خود و یا مشغول بودن به کارهایی که در طول روز انجام می دهند، ممکن است زودتر از آنچه که تصورش را می کردند چین و چروک را بر روی چهره خود مشاهده نمایند که این چین و چروک نشان دهنده پیر شدن آنها است که امروزه می توان آنها را با استفاده از دستگاه های لیزری از بین برد. از این رو می بایست در کنار کارهای روزمره به خودتان استراحت دهید تا از گذر زمان غافل نشوید و بتوانید به بهترین نحو ممکن زندگی کنید.

Image result for ‫از رو عکس سن را تشخیص میدهد‬‎

در ساعات گذشته خبر این سایت به شدت در اینترنت پخش شده و کاربران زیادی نسبت به استفاده علاقه نشان داده اند. جالب است بدانید طبق متنی که مایکروسافت در وبلاگش منتشر کرده، سایت How Old Do I Look قرار نبوده تا اینچنین فراگیر شود

تشخیص سن افراد

 

گویا مهندسین مایکروسافت تنها در عرض یک روز این سایت را راه اندازی کرده اند و برای آزمایش آن، به چند نفر محدود ایمیل فرستاده اند. اما ناگهان در توییتر آدرس این سایت اعلام می شود و در عرض تنها چند ساعت ۳۵ هزار کاربر، عکس های خود را در آن آپلود می کنند.


نحوه استفاده از How-old.net

برای استفاده از این وب سایت می بایست ابتدا وارد " how-old.net " شوید و سپس تصویر خود را آپلود کنید و اجازه دهید تا ربات های موجود در این وب سایت سن واقع d شما تشخیص دهند و در صفحه ای جدید سن واقعی خود را مشاهده نمایید.

تعیین سن افراد 

شما می توانید هم اکنون با مراجعه به این وبسایت، تصاویر خود را آپلود کنید و عملکرد آن را مشاهده نمایید.البته شایان ذکر استکه مایکروسافت در مدت زمانی محدود این سایت را راه اندازی کرده است، باید اشاره کنیم که دقت How Old Do I Look چندان بالا نیست و معمولا سن ها را به اشتباه تخمین می زند.

پربازدیدها
تبلیغات