ربات جدید شرکت Anki دارای شخصیت پردازی استاخبار تکنولوژی

آکاایران: ربات نوین شرکت Anki دارای شخصیت پردازی است

آکاایران: ربات های خانگی در چند ساله ی اخیر بسیار موفق و البته کارآمد واقع شده اند. همه ی ما از زمان بچگی با دیدن فیلم هایی مانند Star Wars آرزوی داشتن رباتی را داشتیم که با ما حرف بزند و در مشکلاتمان به ما کمک بکند ولی متاسفانه ربات هایی که تا به امروز معرفی شده اند هیچکدام قابل مقایسه با ربات هایی نبودند که ما آرزوی دیدنشان را داشتیم. امروز، شرکت Anki ما را به داشتن همچنین رباتی نزدیک تر کرده است. با ادامه ی خبر با تک فارس همراه باشید.

ربات معرفی شده از طرف شرکت Anki که وکتور(Vector) نام دارد کاملا خودکار، متصل به اینترنت و از همه جالب تر دارای شخصیت پردازی است. وکتور توانایی انجام حدود ۱۰۰۰ انیمیشن مختلف را دارد و با استفاده از آنان به طور واقع گرایانه ای به محیط اطرافش واکنش نشان می دهد، به طوری که شما می توانید آن را به یک موجود زنده تشبیه کنید. برای مثال وکتور توانایی تشخیص افراد را با استفاده از دوربین دارد.

وکتور از این هم جالب تر می شود وقتی که شما آن را با جمله ی « هی ویکتور » صدا بزنید و وکتور برای شما نقش Google Home و یا Amazon Echo را بازی می کند.

بوریس سوفمن(Boris Sofman) یکی از بنیان گذاران این شرکت گفته: 

برای ۵ سال، Anki یک تیم از ماهرترین و زبده ترین افراد را در حیطه های مختلف دور هم جمع کرد تا اولین رباتی که دارای شخصیت است و توانایی غافلگیر کردن انسان را دارد، بسازد. وکتور نتیجه ی تمامی تجربیات ما از ابتدا تا کنون بوده است.

این ربات فوق العاده و شگفت انگیز با قیمت۲۵۰ دلار عرضه می شود.

نظر شما کاربران تک فارس در مورد این ربات چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

پربازدیدها
تبلیغات