loading...
Android Auto برای دستگاه های نکسوس و پیکسل بدون نیاز به سیم شد!

آکاایران: Android Auto برای دستگاه های نکسوس و پیکسل فاقد نیاز به سیم شد!

آکاایران: کاربران اندروید اکنون می توانند از Android Auto فاقد کابل USB بهره مند شوند. تا کنون، برای استفاده ی رانندگان Android Auto نیاز بود تا گوشی های هوشمند از طریق کابل تمام وقت به دستگاه متصل باشند. اما اکنون این امکان به صورت بی سیم برقرار است، اگرچه برای دستگاه های محدودی این اتفاق افتاده است.

برای دسترسی به این ویژگی، رانندگان باید یک دستگاه Pixel دارا باشند و یک گوشی Nexus 5X یا ۶P نیز مورد نیاز است. بعلاوه ی این، دستگاه ها باید اندروید ۸ اورئو یا بالاتر را نیز اجرا کنند و حداقل نسخه ی ۳٫۱ برنامه ی رسمی Android Auto نیز باید در اختیار باشد. اگرچه، برای آن هایی که می خواهند هنوز از سیم استفاده کنند این امکان وجود دارد. در حال حاضر معلوم نیست که آیا ویژگی های نوین، به خوبی عمل خواهد کرد یا خیر. به غیر از حذف اتصال گوشی های هوشمند از طریق کابل USB، باید دید که در بازه های زمانی مختلف، وضعیت باتری دستگاه به چه شکل تغییر خواهد کرد و آیا اصلا این ویژگی نوین مفید خواهد بود؟
باید گفت که یکی از اعضای تیم Android Auto این ویژگی را تایید کرده است و خاطر نشان کرده است که این ویژگی به سایر دستگاه ها نیز انتقال خواهد یافت.  بنابراین دارندگان گوشی هوشمند بیش از یک ماه تا این تغییر فاصله دارند.
0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات