loading...
معرفی اوپو آر 15 در تاریخ 11 فروردین ماه

آکاایران: معرفی اوپو آر 15 در تاریخ 11 فروردین ماه

آکاایران: همانطور که مطلع هستید گوشی های چینی در سال ۲۰۱۷ بسیار قدرتمند ظاهر شدند. اوپو، ویوو، هواوی، آنر، میزو،شیائومی و دیگر شرکت های چینی سال ۲۰۱۸ را نیز با قدرت آغاز کردند و حال نیز به دنبال معرفی گوشی های نوین هستند.

اوپو به عنوان یکی از شرکت های موفق چینی در زمینه ی تولید گوشی هوشمند، به زودی از پرچم دار خود پرده برمی دارد. احتمالا اوپو آر ۱۵ تنها گوشی تدارک دیده شده برای رونمایی نخواهد بود و نسخه ی بزرگ تری با نام اوپو آر ۱۵ پلاس نیز در تاریخ ۱۱ فروردین رونمایی خواهد شد. اوپو در روزهای گذشته از معرفی شدن دیگر گوشی مورد انتظار این شرکت یعنی اف ۷ در تاریخ ۲۶ مارس (۶ فروردین) خبر داده بود.

این رویداد که به صورت پخش زنده تلویزیونی از ساعت ۸ به وقت محلی آغاز خواهد شد. ژانگ یی شان، بازیگر چینی و سفیر برند اوپو، وظیفه ی اجرای این مراسم را بر عهده خواهد داشت. اطلاعات فاش شده در مورد اوپو آر ۱۵ و آر ۱۵ پلاس نشان از بریدگی بالای نمایشگر در این گوشی ها دارد و به نظر می رسد اوپو از نمایشگر سوپر امولد در این گوشی پرچم دار استفاده خواهد کرد. استفاده از اندروید ۸.۱ اوریو و رام Color OS 5.0 نیز در این گوشی ها بسیار محتمل است.

اطلاعات منتشرشده از دوربین اصلی اوپو آر ۱۵ در حقیقت شایعات قبلی در مورد استفاده از سنسور IMX519 سونی را تأیید می کند؛ برای نخستین بار است که چنین مدلی از سنسورهای سونی و اطلاعات آن رسانه ای می شود. این سنسور نسبت به سنسور IMX398 استفاده شده در R11 بزرگ تر است و ابعاد پیکسل های آن از ۱.۱۲ میکرومتر به ۱.۲۲ میکرومتر افزایش یافته است.

معرفی اوپو آر 15 در تاریخ 11 فروردین ماه

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات