loading...
معرفی سخت افزارهای گیمینگ جدید توسط LogiTech

آکاایران: معرفی سخت افزارهای گیمینگ نوین توسط LogiTech

آکاایران: این شرکت با بازار اسپیکر های رایانه های خانگی غریبه نمی باشد، اما به نظر می رسد این بار آنها محصول متفاوتی تولیدکرده اند. اسپیکر G560، اسپیکری مخصوص گیمینگ برای رایانه های خانگی می باشد.

G560 شامل دو بلند گوی اصلی و یک ساب ووفر(subwoofer) می باشد، ولی کارایی اصلی این اسپیکر به علت تکنولوژی همگام سازی نوری فوق العاده آن می باشد، که از تکنولوژی همگام سازی نوری شرکت Razer  الهام گرفته شده است. G650 چهار ناحیه نوری دارد که به کاربر این امکان را می دهد که تمام سطح میزخود را با نورهای دلخواه خود نورپردازی کند. همچین کاربر می تواند دستگاه نوین خود را با دستگاه قبلی خود از همین سری هماهنگ کند.

معرفی سخت افزارهای گیمینگ جدید توسط LogiTech

البته LogiTech برروی تعدادی نرم افزار جانبی برای G560 کار می کند، تا بتواند انتخاب های بیشتری را به کاربر برای نوردهی محیط ارائه دهد. این شرکت همچنین درحال مذاکره با شرکت های بازی سازی برای اسفاده از این تکنولوژی در بازی ها می باشد. این تکنولوژی می تواند رنگ ها را بصورت خودکار از صفحه نمایش شناسایی کرده و تجربه بهتری برای کاربر، فاقد نیاز به تجهیزات زیاد به ارمغان بیاورد. LogiTech حتی پا را یک گام فراتر گذاشته و به بازی باز این امکان را می دهد که بخش های خاصی از صفحه نمایش خود را برای نور پردازی شخصی سازی کند. برای مثال; شما می توانید در بازی Overwatch یک ناحیه نوری را در گوشه صفحه برای آیکون Overwatch ultimate ability در نظربگیرید تا هنگامی که نوار آن پر و قابل استفاده شد با تغییر نور به شما اطلاع دهد.

معرفی سخت افزارهای گیمینگ جدید توسط LogiTech

خبر نوین دیگر از این شرکت ارائه ورژن جدیدی از کیبورد گیمینگ G413 به نام G513 می باشد. آنها در این ورژن بجای استفاده از یک نوار LED رنگی در پشت کیبورد از تکنولوژی همگام سازی نوری RGB استفاده کرده اند و محل قرارگیری دست در بخش پایینی آن را از مواد نوین ساخته اند که راحتی بیشتری را در اختیار کاربر قرارمی دهد. همچنین در این کیبورد دو حالت مختلف برای استفاده وجود دارد: حالت Rumor_G tactile، که هنگام فشردن دکمه ها به شما عکس العمل فیزیکی می دهد، و حالت Rumor _ G linear که کار با آن راحت تر از حالت tactile است.

هر دومدل در ابتدای آوریل در دسترس خواهندبود که قیمت مدل نوین به تنهایی ۱۴۹٫۹۹ دلار خواهد بود، که همراه با اسپیکر به ۱۹۹٫۹۹ دلار نیز می رسد.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات