loading...
امکان جست و جوی بصری گوگل لنز در آی او اس

آکاایران: امکان جست و جوی بصری گوگل لنز در آی او اس

آکاایران: امکان جست و جوی بصری گوگل لنز به عنوان بخشی از برنامه گوگل فوتوز در نظر گرفته شده و از این پس برای کاربران آی او اس نیز در دسترس خواهد بود. این قابلیت همراه نسخه ۳٫۱۵ اپلیکیشن گوگل Photos خواهد بود.

امکان جست و جوی بصری گوگل لنز یکی از قابلیت هایی بود که گوگل در ابتدا به صورت انحصاری عرضه کرد و کم کم آن را گسترش و توسعه داد، درست همان طور که دیگر سیستم های این شرکت، روند توسعه را پیش گرفتند. گوگل در ابتدا این قابلیت را به صورت انحصاری در اختیار کاربران گوشی های گوگل پیکسل قرار داده بود و سپس تمام کاربران اندروید اجازه ی استفاده از آن را دریافت کردند. حالا همان طور که وعده داده شده بود، قابلیت جستجوی تصویری گوگل لنز به نسخه ی iOS این اپلیکیشن نیز آمد.

از امروز و عرضه جهانی از هفته آینده، کاربران می توانند بر روی آی او اس از پیش نمایش گوگل لنز به منظور تهیه اطلاعات توسط یک تصویر و یا پی بردن به دنیای پیرامون خود استفاده کنند. مطمئن شوید که از آخرین نسخه (۳٫۱۵) گوگل لنز استفاده می کنید

این امکان در برنامه گوگل فوتوز قرار گرفته و می تواند با بهره گیری از هوش مصنوعی، قابلیت ها متنوعی را عرضه کند. بیشتر عملکرد جادویی گوگل لنز در فضای ابری انجام می شود، اما شما نیازمند آن هستید که دستگاه شما به آخرین نسخه این اپلیکیشن، نسخه ۳٫۱۵ مجهز باشد.

کاربران آی او اسی علاوه بر قابلیت جستجوی تصویری گوگل لنز می توانند از تمامی مزایای این برنامه استفاده کنند. از برخی از برجسته ترین قابلیت های این اپلیکیشن می توان به OCR برای شناسایی مواردی نظیر کارت های ویزیت و یادآورها و همچنین تشخیص دهنده ی علائم و لوگوهای معروف اشاره کرد. همچنین گوگل در تلاش برای بهبود قابلیت تشخیص حیوانات و سایر گیاهان معمولی این برنامه است، بنابراین در آینده ای نزدیک می توانید با تهیه عکسی از یک سگ مورد علاقه خود، در مورد نژاد آن مطالبی را مطالعه کنید. ما دقیقا مطمئن نیستیم چه زمانی تا دریافت ویژگی های جدیدتر گوگل لنز فاصله داریم.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات