چالشی جدید برای تسلا با تولید خودرو برقی Polestar

آکاایران: چالشی نوین برای تسلا با تولید خودرو برقی Polestar

آکاایران: خلاصه خبر

شرکت خودروسازی ولوو در نمایشگاه خودرو Geneva از تولید نوین خود رونمایی کرد که ۶۰۰ اسب بخار قدرت دارد و با یک مرتبه شارژ می تواند ۹۰ مایل مسیر را طی نماید. تولید این وسیله باعث شده تا رقیب جدیدی برای تسلا پیدا شود.

رقابت برای تولید خودروهای برقی روزبه روز تنگاتنگ تر می شود ولی حالا با ورود ولوو به این عرصه، سطح جدیدی از رقابت آغاز شده است.

خودرو Polestar 1G که در نمایشگاه خودرو Geneva رونمایی شد، نخستین وسیله حمل ونقل برقی شرکت ولوو می باشد که این کمپانی امیدوار است تولید این محصول، در دهه های آتی به حضور موفقیت آمیزش در عرصه خودروهای برقی و شاسی بلند منجر شود.

Polestar 1G دارای دو موتور است که یکی از آنها ۲۱۸ اسب بخار و موتور بنزین سوز ۴ سیلندری دارد که روی هم می شود ۶۰۰ اسب بخار.

باتری ۳۷ کیلوواتی آن می تواند با یک بار شارژ شدن مسیر ۹۰ مایلی را طی کند.

همچنین Polestar 1G دارای قابلیتی است که به راننده این امکان را می دهد تا با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود درب ماشین را قفل کند.

گویا هدف از تولید این خودرو، رقابت با یکی از قدرتمندترین تولیدکنندگان خودروهای برقی یعنی تسلا است.

ظاهر این خودرو به خاطر رنگ درخشان، جنس بدنه و پنجره های فاقد فریم، بسیار مدرن به نظر می رسد. به همین دلیل می توان گفت که این خودرو بسیار مجلل است.

مبلغی که برای خرید Polestar 1G باید به عنوان پیش پرداخت به ولوو پرداخت شود، ۳۰۰۰ دلار است که مابقی آن را نیز می توان زمان تحویل به فروشنده داد.

تولید انبوه این خودرو از سال آینده میلادی آغاز می شود که به نظر می رسد تا پایان سال ۲۰۱۹، حدود ۵۰۰ خودرو Polestar 1G در کارخانه تازه تأسیس واقع در شنگدو چین چرخه تولید قرار بگیرد.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات