آکاایران: مجموعه: اختراعات نوین

 ساخت فوری کلید یدکی با دریافت ایمیل

دریافت فوری کلید یدکی با ایمیل و اثر انگشت!کلید

آکاایران: دریافت فوری کلید یدکی با ایمیل و اثر انگشت!

دریافت فوری کلید یدکی با ایمیل و اثر انگشت!
باجه کلیدسازی KeyMe امکان تهیه و ذخیره سازی نسخه ای از کلید منزل برای دسترسی در شرایط اضطراری را فراهم می کند.یافتن کلیدساز در بعضی زمان ها به ویژه نیمه های شب، کار بسیار دشوار و البته نسبتا پر هزینه ای است؛ اما محققان با ساخت باجه کلیدسازی KeyMe این مشکل را تاحدود زیادی برطرف کرده اند.

>


طراحی و توسعه فناوری مورد نیاز برای باجه کلید سازی در مدت یک سال و نیم انجام شد که شامل اسکنر کلید، اسکنر اثر انگشت و ربات برش دهنده از روی الگوی دیجیتال است.با وارد کردن کلید منزل یا محل کار در محفظه مخصوص باجه کلید سازی، کلید اسکن شده و به صورت لحظه یی با پرداخت 3.5 دلار یک کپی از کلید ساخته می شود.


کاربر همچنین می تواند با پرداخت 20 دلار و ایجاد حساب کاربری، یک نسخه دیجیتال از کلید خود را در بانک داده ها ذخیره کرده و در شرایط اضطراری با مراجعه به باجه، یک کپی از کلید دریافت کند.

 ساخت کلید یدکی به صورت دیجیتالی

ساخت فوری کلید یدکی با دریافت ایمیل

تهیه نسخه دیجیتال از کلید در باجه کلیدسازی KeyMe


دسترسی به حساب کاربری برای ساخت مجدد کلید از طریق وارد کردن ایمیل و اثر انگشت امکانپذیر است. استفاده از اثر انگشت برای دسترسی به حساب کاربری بسیار ایمن تر از استفاده از رمز عبور است.تاکنون دو باجه کلید سازی KeyMe در شهر نیویورک نصب شده و سه باجه دیگر نیز طی هفته جاری راه اندازی می شوند.

 باجه کلیدسازی KeyMe

ساخت کلید یدکی به صورت دیجیتالی

استفاده از اسکن اثر انگشت برای دسترسی به حساب کاربری


.

منبع : beytoote.com

تبلیغات