در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد YotaPhone 3 اسمارت فون جدید ZTE خواهدبود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته اخبار علمی از سایت علمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

YotaPhone 3 اسمارت فون جدید ZTE خواهدبود
YotaPhone 3 اسمارت فون جدید ZTE خواهدبود

آکاایران: YotaPhone 3 اسمارت فون نوین ZTE خواهدبود

آکاایران: شاید شما مانند خیلی های دیگر، با Yota آشنایی نداشته باشید. از همین رو مایلم تا توضیح کوتاهی راجع به این شرکت تقدیم شما گردانم. Yota یک شرکت روسی می باشد که پیش از این دو اسمارت فون خود با نام های YotaPhone و YotaPhone 2 (تصویر زیر) روانه ی بازار کرده بود. حال این شرکت قصد دارد تا برای عرضه ی YotaPhone 3 با شرکت چینی ZTE همکاری کند.

YotaPhone 3 اسمارت فون جدید ZTE خواهدبود

این همکاری شامل ساخت عرضه ی نسل نوین YotaPhoneها و همچنین، توسعه و مشارکت ZTE در سرویس دهی و پشتیبانی نرم افزاری خواهد بود. شرکت روسی این موضوع را در یک گزارش اعلام نمود. تا به امروز، Yota اسمارت فون های خود را در کشور سنگاپور ساخته می شد اما از امروز به بعد، این امر در چین روی خواهد داد.

بخش جدا نشدنی هر کاری، برنامه ریزی است، حال به نظر می رسد که Q1 (فصل اول اقتصادی سال میلادی) زمان مورد توافق است. در ابتدای کار، در این گزارش ذکر شده است که برای شروع، حدود 100000 دستگاه YotaPhone 3 ساخته خواهد شد.

در حال حاضر هیچ اطلاع و حتی شایعه ای از مشخصات این دستگاه در دست نیست. البته به محض انتشار، تکفارس آن را پوشش خواهد داد.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

YotaPhone 3 اسمارت فون جدید ZTE خواهدبود گردآوری توسط بخش اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی سایت آکاایران
تبلیغات