loading...
Integral Memory با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت پرده برداری شد و ماه فوریه به بازار می آید

آکاایران: Integral Memory با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت پرده برداری شد و ماه فوریه به بازار می آید

آکاایران: یک حافظه ی جانبی میکرو اس دی ۵۱۲ گیگابایتی، در اواسط سال ۲۰۱۵ پرده برداری شد اما هیچ وقت به بازار نیامد. اما شاید مدل جدیدتر آن به نام Integral Memory که در ماه فوریه به بازار می آید و قیمتی برای آن مشخص نشده است، بهتر عمل کند.

این حافظه ی جانبی ۵۱۲ گیگابایتی کلاس ۱۰ است و این تضمین را می دهد که حداقل با سرعت ۱۰ مگابایت بر ثانیه اطلاعات را بخواند. این می تواند برای فیلم برداری در مدت زیاد با کیفیت ۴K مناسب باشد. یادتان نرود این حافظه نیم ترابایت ظرفیت دارد! و سرعت آن می تواند تا ۸۰ مگابایت بر ثانیه نیز افزایش یابد.

Integral در مورد فضای ذخیره سازی ابر (cloud storage) نگرانی ندارد و می گوید مزایای این حافظه ی جانبی برای مشتری ها واضح است. روی گوشی ها یا تبلت هایی که محل قرارگیری حافظه ی جانبی دارند، شما می توانید در عرض چند ثانیه حافظه ی خود را ارتقاء دهید. اما اگر این قابلیت بر روی گوشی شما موجود نیست، بهتر است که فیلم ها و بازی های قدیمی را پاک کنید.

قیمت این حافظه ی جانبی ۵۱۲ گیگابایتی هنوز اعلام نشده است، اما اولین حافظه ی جانبی microSD که عرضه شد، ۴۰۰ گیگابایت بود به قیمت ۲۵۰ دلار عرضه شد و هنوز هم با این قیمت به فروش می رسد.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات