هکر ها امسال احتمالا از ۱٫۶۵ میلیون کامپوتر هک شده برای ماین کردن Cryptocurrency استفاده می کنند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هکر ها امسال احتمالا از ۱٫۶۵ میلیون کامپوتر هک شده برای ماین کردن Cryptocurrency استفاده می کنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت علمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هکر ها امسال احتمالا از ۱٫۶۵ میلیون کامپوتر هک شده برای ماین کردن Cryptocurrency استفاده می کنند
,bitcoin,cryptocurrency,kaspersky,[categoriy]

آکاایران: هکر ها امسال احتمالا از ۱٫۶۵ میلیون کامپوتر هک شده برای ماین کردن Cryptocurrency استفاده می کنند

آکاایران: زود وارد شدن به موضوع cryptocurrency می تواند حرکتی سودمند برای میلیون ها نفر باشد. کریپتوکارنسی یک نوعی از پول دیجیتال است که به گونه ای طراحی شده که در بسیاری از موارد امن و ناشناس باشد. در واقع یک ارز مربوط به اینترنت است که از رمزنگاری، فرآیند تبدیل اطلاعات قابل خواندن به یک کد تقریبا غیر قابل تشخیص برای ردیابی خرید و انتقال استفاده می کند. متاسفانه، این ارز غیر قابل کنترل، مکانی امن برای افرادی که در فعالیت های خلاف دست دارند، می سازد. فعالیت هایی مانند قاچاق مواد به صورت آنلاین، رشوه گیری و…

به گزارش آکاایران: با این حال، موج جدیدی از مردم با اهداف مخرب در حال ظهور هستند که کارشان نگه داشتن هر مقداری از تلاش های شما برای ماین کردن می باشد؛ زمانی که شما همواره در حال پرداخت برای سخت افزار قوی و همچنین البته، قبض های الکترونیکی هستید. کریپتوکارنسی قطعا سرمایه گذاری سودآوری می باشد، ولی باز کردن در به سوی فعالیت های خلاف را به همراه دارد.

برای مثال، بر اساس آمار منتشر شده توسط آزمایشگاه Kaspersky، سال ۲۰۱۷ احتمال پیشی گرفتن از سال ۲۰۱۶ را در تعداد رایانه های آلوده شده به بد افزاری که نرم افزار ماین کردن را نصب می کند، دارد.

طبق آخرین ارقام، ۱٫۶۵ میلیون دستگاه آلوده شده وجود دارد؛ به این معنی که هکر ها احتمالا می توانند تقریبا همه چیزی را که شما در حال ماین کردن در جیب های آن ها هستید، برای استفاده های آینده شان نگه دارند.

,bitcoin,cryptocurrency,kaspersky,[categoriy]

در سال ۲۰۱۶، تعداد کل رایانه های آلوده شده به ۱٫۸ میلیون رسید؛ که نه تنها شامل رایانه های خانگی بود، بلکه دستگاه های شرکت ها و سرور ها را نیز در بر داشت.

Anton Ivanov، کارشناس امنیت Kaspersky، به Motherboard ایمیلی حاوی متن زیر زیر ارسال کرد:

«تاثیر اصلی بر یک رایانه شخصی یا زیرساخت های سازمانی، کاهش عملکرد سیستم است. همچنین بعضی افرادی که ماین می کنند، احتمال دارد که ماژول هایی را از زیرساخت threat actor (عامل خطر برای امنیت) دانلود کنند. این ماژول ها می توانند حاوی دیگر بدافزار ها مانند تروجان ها (بدافزاری که خود را به شکل نرم افزاری مجاز در می آورد) باشند.»

محبوب ترین کریپتوکارنسی ها که توسط بدافزار ماین شدند، Zcash و Monero هستند. شاید فکر کنید که چرا تلاشی برای هک Bitcoin صورت نگرفته؟ خب شاید به خاطر سختی این کار می باشد.

فضای ماین کردن Bitcoin به مزرعه های سرور در چین منحصر شده اند؛ پس واضح است که ارز های با سوددهی کمتر نسبت به Zcash و Monero در نهایت نتیجه بهتری خواهند داد.

فقط محض اطلاعتان، اگر کامپیوترتان کند شد یا اگر قبض های الکترونیکی زیادی دریافت می کنید، احتمال این موضوع وجود دارد که نرم افزار ماین مخفیانه ای توسط هکر ها در دستگاهتان کاشته شده.

اگر چیزی برای اضافه کردن دارید، لطفا نظرتان را با ما در میان بگذارید.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

هکر ها امسال احتمالا از ۱٫۶۵ میلیون کامپوتر هک شده برای ماین کردن Cryptocurrency استفاده می کنند گردآوری توسط بخش اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات