گوشی HTC U11 به بلوتوث 5.0 به روزرسانی خواهد شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گوشی HTC U11 به بلوتوث 5.0 به روزرسانی خواهد شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت علمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گوشی HTC U11 به بلوتوث 5.0 به روزرسانی خواهد شد
,bluetooth 5,htc,htc u11,[categoriy]

آکاایران: گوشی HTC U11 به بلوتوث 5.0 به روزرسانی خواهد شد

آکاایران: شرکت HTC گوشی هوشمند U11  را فاقد هیچ تغییر در سخت افزار، بوسیله آپدیت نرم افزار به نسل پنجم تکنولوژی بلوتوث مجهز می کند.

به گزارش آکاایران: پرچمدار  HTC باید یکی از اولین گوشی های هوشمند مجهز به تکنولوژی بلوتوث ۵.۰  می شد؛ اما متاسفانه به دلایلی، این شرکت تایوانی نتوانسته HTC U11 را به این تکنولوژی نوین مجهز کند و این دستگاه مانند بقیه از  نسخه بلوتوث ۴.۲ استفاده می کند.

اگر چه که به نظر می رسد HTC  منصرف شده و تصمیم گرفته تا گوشی هوشمند U11 را طی آپدیتی در آینده تقریبا نسل پنجم تکنولوژی بلوتوث مجهز کند. مطابق با مدارک FCC ( کمسیون ارتباطات فدرال) این شرکت تایوانی تصمیم دارد تا بلوتوث ۵.۰ را بوسیله نرم افزار و فاقد هیچ تغییری در سخت افزار دستگاه، فعال کند.

گوشی هوشمند HTC U11 سومین گوشی مجهز به این تکنولوژی  بعد از گوش های سامسونگ گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس است که در فروردین با این تکنولوژی نوین روانه بازار شدند.
بوسیله تکنولوژی  بلوتوث ۵.۰، گوشی هوشمند HTC U11  از محدوده ارتباطی گسترده تری همراه با پهنای باند ارتباطی بیشتر  برخوردار خواهد بود و از شارژ باتری کمتری استفاده خواهد کرد.  این ارتقا بوسیله به روزرسانی نرم افزاری صورت می گیرد که  این تغییرات مطمئنا توسط اچ تی سی اعلام خواهد شد.
متاسفانه هنوز مشخص نیست که این به روز رسانی نوین چه زمانی عرضه خواهد شد، اما اگر که دارنده HTC U11 هستید مطمئن باشید که گوشی هوشمند شما در آینده از نسل پنجم تکنولوژی بلوتوث استفاده خواهد کرد.

 

0
.

منبع : ech.gamefa.com

گوشی HTC U11 به بلوتوث 5.0 به روزرسانی خواهد شد گردآوری توسط بخش اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی سایت آکاایران
تبلیغات