استفاده Samsung Galaxy Note 8 از باتری 3300 میلی آمپری - آکا

آکاایران: استفاده Samsung Galaxy Note 8 از باتری 3300 میلی آمپری

آکاایران: مشکلاتى که سامسونگ گلکسى نوت ٧ در سال گذشته داشت،تماما به خاطر مشکل باترى ای بود ک در آن تعبیه شده بود. این فبلت چنان خوب بود که انتظار می رفت یکی از پرفروش ترین های سامسونگ شود ولی پس از مدتی اخبار آتش گرفتن آن تمام دنیا را فرا گرفت، براى این دستگاه دو بار فراخوان جمع آوری داده شد و وقتى که کاربران مایل به بازگرداندن دستگاه خود نشدند، سامسونگ شروع به از کار انداختن قابلیت های مختلف آن کرد و کاربران در صورت نگهداری از دستگاهشان صرفا با یک گوشی از کار افتاده طرف بودند.

به گزارش آکاایران: سامسونگ گلکسى نوت 7 نسخه FE در کره جنوبى در دسترس است که ترکیبی از قطعات استفاده نشده نوت 7 و لوازم ریفربیشد می باشد، این گوشی برای زنده کردن یاد نوت 7 و برای طرفداران ساخته شده است تا به نوت 7 نیز شانسی نو بدهد، سامسونگ در این گوشی برای جلوگیری از بروز مشکلات ظرفیت باطرى را از 3500 به 3200 در کاهش داد.

استفاده Samsung Galaxy Note 8 از باتری 3300 میلی آمپری - آکا

و حال وقت صحبت در مورد گلکسی نوت 8 است، فبلتی که قرار است در 23ام اوت رونمایی شود، تصویرى از باترى فبلت به بیرون درز کرده و همانطور که پیداست، برچسب باطرى 3300 میلى امپر را دارد، به نظر شما اگر این آتش سوزی ها اتفاق نمی افتاد سامسونگ چه ظرفیتی را برای باتری فبلتش انتخاب می کرد؟ در حال حاضر سامسونگ باتری قدرتمند 4000 میلی آمپری را در گلکسی اس 8 اکتیو قرار داده است

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات