رنگ های نانوی آنتی باکتریال تولید شد/کاربرد در بیمارستان ها -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رنگ های نانوی آنتی باکتریال تولید شد/کاربرد در بیمارستان ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت علمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مجموعه: اخبار علمی و آموزشی
تاریخ انتشار : شنبه, 07 مرداد 1396 08:57

رنگ های نانوی آنتی باکتریال تولید شد/کاربرد در بیمارستان ها
,اخبار,اخبار علمی,اخبار آموزشی,[categoriy]

آکاایران: رنگ های نانوی آنتی باکتریال تولید شد/کاربرد در بیمارستان ها

محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید رنگ هایی با فناوری نانو شدند که آنتی باکتریال بوده و در بیمارستان ها کاربرد فراوانی دارد. 

به گزارش مهر، بررسی محصولات نانو و ارائه تاییدیه نانو مقیاس به آنها از جمله فعالیت های مهم ستاد توسعه فناوری نانو از ۳ سال گذشته بوده است. در واقع بررسی مواد و محصولات تولید و عرضه شده در حوزه فناوری نانو، سبب شفافیت بازار محصولات نانو شده و به ارتقای کیفی این محصولات و افزایش اعتماد مصرف کنندگان کمک می کند.

 

به گزارش آکاایران: یکی از این محصولات که توسط یک شرکت دانش بنیان به تولید رسیده، رنگ نانو آنتی باکتریال است.

 

یکی از بزرگ ترین از مهم ترین عوامل انتشار و انتقال بیماری ها سطوح دیوارها، کف ساختمان ها، مراکز تفریحی و عمومی و سطوح تجهیزات مورد استفاده عموم است. امروزه در کشورهای پیشرفته دنیا استفاده از پوشش ها و روکش های آنتی باکتریال به عنوان یک امر ضروری به تمامی بخش ها از جمله بیمارستان ها، آشپزخانه ها، رستوران ها و…. اعلام شده و در ساختمان های در دست ساخت به عنوان امری بدیهی و لازم الاجرا است.

 

از این رو محققان کشور موفق شدند رنگ هایی با خاصیت آنتی باکتریالی را با فناوری نانو به تولید برسانند تا در اماکنی مانند بیمارستان ها، ادارات و ... استفاده شود و از انتقال بیماریها جلوگیری شود.

 

این نانو رنگ اکریلیک پایه آب با کیفیت بالا است که با استفاده از نانوذرات نقره، خاصیت منحصر به فرد آنتی باکتریال به آن اضافه شده است.

 

.

منبع : beytoote.com

رنگ های نانوی آنتی باکتریال تولید شد/کاربرد در بیمارستان ها گردآوری توسط بخش اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات