اولین گوشی جهان با فناوری 5G -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اولین گوشی جهان با فناوری 5G ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت علمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مجموعه: اخبار تکنولوژی

اولین گوشی جهان با فناوری 5G
,گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,[categoriy]

آکاایران: اولین گوشی جهان با فناوری 5G

شرکت بزرگ ارتباطات چین ZTE از اولین گوشی هوشمند جهان با فناوری 5G در بارسلونا اسپانیا در کنگره جهانی موبایل رونمایی کرد.

به گزارش ایسنا ، این شرکت چینی اظهار کرد: Gigabit Phone اولین گوشی همراه هوشمند با قابلیت سرعت دانلود بیش از یک گیگا بیت در هر ثانیه است که این سرعت 10 برابر سریع تر از نسل خدمات 4G مورد استفاده در دنیای امروز است.

 

به گزارش آکاایران: سخنگوی شرکت ZTE اظهار کرد: این دستگاه نوین ابزاری برای اتصال دائم کاربران محسوب شده و یکی از فناوری های پیشرفته شرکت محسوب می شود.

 

این شرکت فناوری نسل نوین تولیدات خود را با قابلیت 5G با نام اختصاری نسل پنجم برای استفاده کاربران در دانلود فیلم در چند ثانیه ارائه کرده است.

 

این شرکت از سال 1985 تاسیس شده و مشتریان بسیاری در بیش از 160 کشور جهان دارد و یکی از فروشندگان گوشی هوشمند در ایالات متحده است.

 

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اولین گوشی جهان با فناوری 5G شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گوشی های دارای فناوری 5g , گوشی های با قابلیت 5g

اولین گوشی جهان با فناوری 5G گردآوری توسط بخش اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات