گردنبندی که رژیم غذایی را کنترل می کند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گردنبندی که رژیم غذایی را کنترل می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت علمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گردنبندی که رژیم غذایی را کنترل می کند
,[categoriy]

آکاایران: گردنبندی که رژیم غذایی را کنترل می کند

آکاایران:  

با استفاده از این گردنبند شگفت انگیز می توانید رژیم غذایی خود را کنترل کنید تا از چاق شدن و یا از دست دادن تناسب اندام جلوگیری کنید.

 

به گزارش آکاایران: WearSens «وِرسنس» یک گردنبند متصل به گوشی هوشمند است که کاربر توسط آن می تواند بر رژیم غذایی خود نظارت داشته باشد؛ این گردنبند دارای سنسورهای یکپارچه است و قادر به شناسایی غذاهاست و می تواند به کاربر زمانی که غذاهای چرب می خورد، هشدار دهد.

 

این نمونه اولیه توسط محققان دانشگاه کالیفرنیا طراحی و تولید شده است؛ این گردنبند دارای سنسورهای الکتریکی است و در صورت سیگار کشیدن، نوشیدنی ها و غذاهای مضر به لرزش می افتد و از این طریق به کاربر هشدار می دهد.

 

هر غذایی که کاربر می خورد اعم از سرد، گرم، سفت، نرم یا مضر، گردنبند قادر به تشخیص آن است؛ این گردنبند به مرور عادات غذا خوردن کاربر را تغییر می دهد.

 

«وِرسنس» دارای یک برنامه بر روی گوشی هوشمند است و تمام اطلاعات غذاخوردن کاربر را بر روی گوشی هوشمند نشان می دهد و از طریق لرزش گردنبند و گوشی می تواند به کاربر هشدار دهد.

 

این گردنبند به غیر از نگه داشتن رژیم غذایی، می تواند در ترک سیگار به کاربر کمک کند و بر هیدراتاسیون کاربر نظارت کند.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

 

.

منبع :

گردنبندی که رژیم غذایی را کنترل می کند گردآوری توسط بخش اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات