آکاایران: طراحی سامانه نرم افزاری درخواست خون و فرآورده های خونی

2 سال پیش
نظر بدهید
توسط تیم تحریریه آکا ایران
طراحی سامانه نرم افزاری درخواست خون و فرآورده های خونی

آکاایران: طراحی سامانه نرم افزاری درخواست خون و فرآورده های خونی

طراحی سامانه نرم افزاری درخواست خون و فرآورده های خونی
نوشته شده توسط تیم تحریریه آکا ایران

سامانه نرم افزاری درخواست خون و فرآورده های خونی و سیستم مراقبت از خون در کشور طراحی شد…

به گزارش آکاایران: دکتر سیما ذوالفقاری، معاون فنی و فناوری های نوین سازمان انتقال خون کشور با اعلام این مطلب در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه و اداره کل انتقال خون استان، ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی صورت گرفته برای طراحی و تولید سامانه نرم افزاری درخواست خون و فرآورده های خونی و سیستم مراقبت از خون، گفت:زحمات بسیاری برای طراحی این نرم افزار کشیده شده است.
وی ادامه داد: برای تهیه این نرم افزار تعاملات بسیاری با وزارت بهداشت و درمان صورت گرفته که امیدوارم پس از رفع ایرادات آن در همه کشور مورد استفاده قرار گیرد.
دکتر معصومه خان احمدی معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه نیز با اشاره به فعالیت ۳۳۰ واحد فناور تحت حمایت این پارک یادآور شد : بخشی از این واحدهای فناور به مرحله تولید رسیده اند که امروز خوشحالیم حاصل تلاش های راهگشا این واحدها را در عرصه بهداشت و درمان می بینیم.
وی ادامه داد: پارک های علم و فناوری بستر مناسبی برای تبدیل دانش به ثروت هستند و در دنیای امروز یکی از ساختارهای توسعه پایدار محسوب می شوند.
در پایان این مراسم دکتر ابراهیم سلطانیان، مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه با بیان این که چند سال است که این شرکت بر روی طراحی و تولید این نرم افزار کار می کند، گفت: هم اکنون به واسطه نبود سامانه یکپارچه مشکلاتی وجود دارد که کمبودها و گزارش گیری ها به سختی انجام می شود که امیدواریم با انجام این طرح روند فعالیت ها روان تر انجام گیرد.

پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه سازمان انتقال خون کشور فرآورده های خونی
.

منبع :

تبلیغات