جدیدترین مدل لامبورگینی را ببینید +عکس - - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جدیدترین مدل لامبورگینی را ببینید +عکس - ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت علمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جدیدترین مدل لامبورگینی را ببینید

به گزارش آکاایران: لامبورگینی از جدیدترین و آخرین مدل خود رونمایی کرد. در ادامه مدل ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ لامبورگینی را مشاهده میکنید.

مجله آکا ایران؛ مدیر طراحی لامبورگینی در مورد طراحی خودرو جدیدشان گفت: ما در طراحی این ماشین همان اصولی را رعایت کرده ایم که اساس برندمان را تشکیل میدهند.

وی ادامه داد: در طراحی اورکان پرفورمانت اصالت لامبورگینی را میتوان در خطوط طراحی آن مشاهده کرد، اما البته ویژگیهای دیگری نیز وجود دارند که اورکان آنها را دنبال می کند.

جدیدترین مدل لامبورگینی

جدیدترین مدل لامبورگینی را ببینید +عکس -
,[categoriy]

آکاایران: جدیدترین مدل لامبورگینی را ببینید +عکس

 

مدیر طراحی لامبورگینی توضیح داد: این خودرو علاوه بر داشتن عمکلردی فوق العاده از طراحی پیشرویی نیز بهره می برد و مساله خلاقیت را نیز میتوان در ترکیبات خاص مورد استفاده در این ماشین مشاهده کنیم.

وی در مورد تیم طراحی لامبورگینی گفت: ما تیمی کوچک اما در عین حال سریع هستیم، در واقع سریع و خشمگین (اشاره به نام یک فیلم مشهور) کار با این تیم بسیار مایه مسرت من است زیرا همگی ما بسیار پرشور و با انگیزه هستیم.

مدیر طراحی لامبورگینی ادامه داد: همه ما از هر روز کاری مان واقعا لذت میبریم و از خلق مدلهای جدید برای لامبورگینی بسیار خوشحال هستیم. تیم کوچک ما از آخرین فناوریهای روز دنیا بهره میبرد اما در عین حال همگی قادر به طراحی دستی هستیم.

.

منبع :

جدیدترین مدل لامبورگینی را ببینید +عکس - گردآوری توسط بخش اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات