با این جوراب دیگر نیازی به کفش نیست - - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با این جوراب دیگر نیازی به کفش نیست - ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت علمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

با این جوراب دیگر نیازی به کفش نیست

 

به گزارش آکاایران: تحقیقات انجام شده محققان درباره تولید جوراب مقاوم مخصوص پیاده روی و کوهنوردی به سرانجام رسید و موفق به تولید جوراب خاصی شده اند که با به پا کردن دیگر نیازی به پوشیدن کفش ندارید.

جوراب منحصربه فردی روانه بازار شده که حدود ۳۲ دلار قیمت دارد و با پوشیدن آن می توانید بدون کفش به راحتی بدوید و احساس خستگی نکنید.

جوراب مذکور به گونه ای طراحی شده که دارای منافذ کافی برای تنفس پوست باشد و هر دو پای انسان در آن بسیار راحت باشد. این جوراب از پای انسان به طور کامل بر روی سخت ترین و ناهموارترین سطوح هم به خوبی محافظت می کند.

با این جوراب دیگر نیازی به کفش نیست

با این جوراب دیگر نیازی به کفش نیست -
,[categoriy]

آکاایران: با این جوراب دیگر نیازی به کفش نیست

جوراب مقاوم , جوراب ویژه دویدن و کوهنوردی

جوراب ویژه دویدن و کوهنوردی

یکی دیگر از مزایای این جوراب این است که جلوی سرخوردن افراد را می گیرد و برای انجام طیف گسترده ای از فعالیت ها مانند دویدن، یوگا، راه رفتن و کوهنوردی مناسب است. بنابراین خرید این جوراب برای افرادی که دوست دارند گشت و گذار برهنه در طبیعت را تجربه کنند محصولی کاملا مطلوب و قابل اعتناست.

مهم ترین اشکال این جوراب این است که آلودگی های طبیعی مانند گرد و خاک و گل و … به آن می چسبند و لذا تمیز نگهداشتن این جوراب کار دشواری است. همچنین این جوراب نمی تواند از پای افراد در سرما به خوبی حفاظت کند و لذا پوشیدن آن بدون کفش در پاییز و زمستان کار عاقلانه ای نیست.

 

,[categoriy]
جوراب مقاوم , جوراب ویژه دویدن و کوهنوردی

 

جوراب مذکور توسط شرکت Skinners عرضه شده و دارای دولایه ضدساینده است که باعث می شود در صورت برخورد آن به اجسام تیز و برنده پاره نشود. جوراب مذکور همچنین کاملا ضدآب است.

وزن این جوراب هم حدود ۸۰۰ گرم است و لذا در صورت پوشیدن چندان حس نمی شود. علاوه بر این نخ های این جوراب هم ضدباکتری هستند تا از انتقال آلودگیهای محیطی به پوست بدن انسان جلوگیری شود.

.

منبع :

با این جوراب دیگر نیازی به کفش نیست - گردآوری توسط بخش اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات