قطار هیدروژنی تا سال ۲۰۲۱ وارد آلمان می شود ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قطار هیدروژنی تا سال ۲۰۲۱ وارد آلمان می شود ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت علمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

قطار هیدروژنی تا سال ۲۰۲۱ وارد آلمان می شود ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات
,قطار، قطار هیدروژنی، سوخت هیدروژنی، سوخت دیزل، محیط زیست، train، HYDROGEN TRAIN، Alstom,[categoriy]

آکاایران: قطار هیدروژنی تا سال ۲۰۲۱ وارد آلمان می شود ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

آکاایران: شرکت مهندسی چندملیتی آلستوم(Alstom) در آلمان و فرانسه، قراردادی را مبنی بر ساخت و استفاده از ۱۴ قطار هیدروژنی تا سال ۲۰۲۱ امضا کرده اند؛ این در حالی  است که تنها با استفاده از یک مخزن هیدروژن، قطارها می توانند تا ۱۰۰۰ کیلومر مسافت طی کنند و به حداکثر سرعت ۱۴۰ کیلومتر در ساعت برسند.

به گزارش آکاایران: آماده باشِ قطار هیدوژنی

همان طور که موتورهای دیزلی جای خود را به انرژی پاک می دهند، شرکت مهندسی چند ملیتی آلستوم  در آلمان و فرانسه قراردادی را امضا کرده اند که منجر می شود تا آلستوم خط تولیدی از قطارهای هیدروژنی را بسازد و تا سال ۲۰۲۱ از آن ها در کشور آلمان استفاده شود.

شرکت آلستوم اظهار داشت که ۱۴ قطار فاقد آلودگی به نام Coradia iLint تولید خواهد کرد که می تواند ۱۰۰۰ کیلومتر را با یک مخزن کامل هیدروژن طی کند و  به حداکثر سرعت ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

آلمان هیدروژن را به سوخت دیزلی ترجیح می دهد

معاهدات و اطلاعیه های آتی را می توان تقریباً در حول و حوش مذاکرات درباره ی آب و هوای کره ی زمین در شهر بُن در کشور آلمان انتظار داشت. در طی این مذاکرات، تقریباً ۲۰۰ کشور گرد هم می آیند تا برنامه های آب و هوایی خود را بهبود بخشند و معاهده ای نمادین بری بهبود آب و هوای جهانی انجام دهند.

آقای جیان لوکا اوبراچی(Gian Luca Erbacci)، مدیر ارشد بخش اروپایی آلستوم اظهار داشت:

امروز شاهد تحولی عظیم در حمل و نقل ریلی و قدمی بزرگ به سمت سیستم حرکتی پاک هستیم. برای اولین بار در سراسر دنیا، قطار محلی با سوخت هیدروژنی جایگزین قطارهای دیزلی می شود و درصد آلودگی صفر را در مقایسه با قطاری معمولی تا مسافت ۱۰۰۰ کیلومتری ایجاد می کند.

وسایل نقلیه ی هیدروژنی، همانند کامیون های هیدروژنی تویوتا، هنگام کار فقط بخار آب بیرون می دهند که آن ها را جایگزینس بی نظیر سوخت های دیزلی می کند؛ سوخت هیدروژنی آلودگی ایجاد نمی کند و باعث گرمای کره ی زمین نمی شود. شرکت های دیگر هم نظیر هوندا و پروژه هایی نظیر پروژه ی Hesla به مردم نشان داده اند که تمایل به سرمایه گذاری در واحدهای سوخت هیدروژنی دارند که  ارزان تر و در عین حال برای محیط زیست بهتر است.

منبع: futurism

0
.

منبع : ech.gamefa.com

قطار هیدروژنی تا سال ۲۰۲۱ وارد آلمان می شود ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات گردآوری توسط بخش اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات