پاناسونیک ریش تراش

آکاایران: برای معرفی اختراع جدید پاناسونیک برای از بین بردن بوی بد کفش , با آکاایران همراه باشید. در این مقاله خنک کننده کفش اختراع جدید شرکت پاناسونیک را معرفی میکنیم .

یکی از بدترین اتفاقات ممکنی که می تواند برای هر انسانی رخ بدهد،بوی بد کفش است که حاصل تعرق پا و بخار شدن آن داخل کفش است که می تواند منجر به بوی بد کفش و پا تبدیل شود.

برای مثال شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بعد از یک روز سخت به خانه می آیید و بدون آنکه وقت کنید تا به حمام بروید یا پاهایتان را شستشو دهید،فورا آماده بشوید تا به یک مهمانی بروید.اما بعد از رفتن به مهمانی خودتان بوی بسیار بد جوراب هایتان را احساس خواهید کرد و از بوی بد پاهایتان یقینا شرمنده خواهید شد.

اما لازم است بدانید که این بوی بد و زمخت به مرور زمان می تواند بیشتر شود چرا که اگر شما تنها از یک کفش استفاده کنید،کفش بوی بیشتری را روزانه به خود جذب خواهد کرد و در نتیجه بوی زمخت آن بیشتر و بیشتر خواهد شد.

اما دیگر نگران این اتفاق نباشید! شرکت بزرگ پاناسونیک از اختراع جدید خود خبر داد که می تواند این مشکل را حل سازد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی خواهیم گفت.

 

آکاایران: رهایی از بوی بد کفش با خنک کننده پاناسونیک ! عکس

 

خنک کننده کفش اختراع جدید شرکت پاناسونیک 

از بین بردن بوی بد پا و کفش با خنک کننده کفش جدید

اگر شما دنبال راهی برای جدایی از بوی بد کفش هایتان هستید،دیگر جای هیچ نگرانی نیست!شرکت پاناسونیک در آخرین سخنرانی خود از دستگاهی جدید به نام "MS-D100" رونمایی کرد که این دستگاه قدرتمند توانایی خنک کردن و رفع بوی بد و زمخت کفش ها را دارد و می تواند برای شما که به بوی بد و زمخت علاقمند نیستید،بسیار کاربردی باشد.

استفاده از این دستگاه بسیار آسان است بطوریکه باید دستگاه را همانند تصاویر وارد کفش خود نمایید وسپس دکمه پاور آنرا بفشارید تا دستگاه بصورت کاملا اتوماتیک شروع به رفع بوی بد و زمخت کفش هایتان نماید.

پاناسونیک سانترال

از بین بردن بوی بد پا با دستگاه خنک کننده کفش

خنک کننده کفش برای رفع بوی بد پا اختراعی از پاناسونیک

گفتنی است که این دستگاه دارای دو حالت است. در حالت اول ، دستگاه به مدت 5 ساعت روشن خواهد بود و پاکسازی و رفع بوی زمخت را انجام خواهد داد.

اما در حالت دوم،دستگاه به مدت 7 ساعت روشن خواهد ماند و با بوی بد و زمخت تعرق موجود در کفش مبارزه خواهد کرد.

در هر دو حالت این دستگاه،می توانید در طول شب از آن استفاده نمایید و تا قبل از بیدار شدن شما کار آن تمام شده باشد.

پاناسونیک تلویزیون

رفع بوی بد پا با خنک کننده کفش

همچنین این دستگاه بی نظیر را می توانید هم بصورت اتصال برق مستقیم و هم به طریق باتری داخلی آن استفاده نمایید .

طبق گفته شرکت پاناسونیک ، این دستگاه از تاریخ 20 سپتامبر سال جاری عرضه بازار خواهد شد و هنوز در مورد قیمت این دستگاه،حرفی به میان نیامده است.

پربازدیدها
تبلیغات