نماز حضرت زهرا، نماز توسّل به حضرت زهرا(س) - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نماز حضرت زهرا، نماز توسّل به حضرت زهرا(س) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +نماز +حضرت +زهرا را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت دین و زندگی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد نماز حضرت زهرا را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

نماز حضرت زهرا، نماز توسّل به حضرت زهرا(س)
نماز حضرت زهرا,نماز حضرت زهرا س,نماز حضرت زهرا سلام الله علیها

در روایتى از امام صادق(علیه السلام) آمده است که هرگاه حاجت مهمّى داشته باشى به گونه اى که از نظر روحى در فشار شدید باشى، دو رکعت نماز بخوان و پس از نماز، سه بار تکبیر و سپس تسبیح حضرت زهرا(علیها السلام) را بگو، آنگاه به سجده برو و صد مرتبه بگو:

«یا مَوْلاتى فاطِمَةُ اَغیثینى» سپس سمت راست صورت را بر زمین بگذار و همین جمله را صد بار بگو، بار دیگر به سجده برو و همین جمله را صد و ده مرتبه بگو، (مجموعاً 310 بار مى شود) سپس حاجت خود را از خداوند بخواه که ان شاءاللّه برآورده مى سازد. (و حضرت زهراى مرضیّه(علیها السلام) ان شاءاللّه در پیشگاه خداوند براى برآمدن آن حاجت، شفاعت خواهد نمود).

 
گردآوری: بخش دین واندیشه آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله نماز حضرت زهرا، نماز توسّل به حضرت زهرا(س) شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

حضرت زهرا(س)

نماز حضرت زهرا، نماز توسّل به حضرت زهرا(س) گردآوری توسط بخش دعا و شرایط دعا کردن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات