آموزش غیر فعال کردن سرویس های پیامکی - آکا

آکاایران: آکا ایران: اپراتور همراه اول کشور به مشتریان خود سرویس های پیامکی مختلفی را ارائه می دهند که به نام خدمات ارزش افزوده شناخته می شوند. به این ترتیب از طریق پیامک خدمات مختلفی به مشتریان ارائه می شود و در ازای آن مبلغی از شما دریافت می گردد.

فعال کردن

آکاایران: آموزش غیر فعال کردن سرویس های پیامکی

به گزارش آکاایران: مشتری با این خدامت می تواند در جریان اخبار روز قرار بگیرند ، در بازی ها و مسابقات مختلف پیامکی شرکت کند و حتی پیامک های آموزشی دریافت نماید. شکی نیست که چنین خدماتی می تواند به مشتری کمک کرده و امکان دسترسی سریع تر و ساده تر به اطلاعات مختلف را برای او فراهم آورد. ولی متاسفانه اطلاع رسانی دقیقی در مورد این خدمات و نحوه فعال سازی و غیر فعال سازی آنها انجام نشده است و همین باعث شده بسیاری از افراد از این سرویس ها ناراضی باشند.

تا به امروز بسیاری از افراد از ما درخواست کرده اند تا طریقه ی غیرفعال کردن سرویس های پیامکی مختلف را در اختیار آنها قرار دهیم. با توجه به این موضوع تصمیم گرفتیم لیستی از سرویس های پیامکی مختلف همراه با طریقه ی فعال سازی و غیرفعال کردن آنها در اختیار شما قرار دهیم. لازم به ذکر است که این لیست شامل آن سرویس های پیامکی می شود که اکثر کاربران در مورد آنها از ما سوال کرده بودند و آن سرویس هایی که بیشترین استفاده را در بین کاربران دارند. بنابراین در صورتی که شما به کدهای فعال سازی و غیرفعال سازی خدمات ارزش افزوده دیگری نیاز دارید، کافی است از طریق قسمت نظرات درخواست خود را ثبت نمایید تا سرویس مربوطه را به لیست خود اضافه نماییم.

همراه اول

لیست برخی از خدمات ارزش افزوده همراه اول را در جدول زیر برای شما آورده ایم. برای فعال سازی یا غیرفعال سازی این سرویس ها باید یکی از کدهای مربوطه را به شماره ی ارائه شده ارسال فرمایید. در صورتی که سرویس مورد نظر شما در لیست نیست، برای غیرفعال کردن آن کلمه ی off را به شماره ی مربوطه ارسال نمایید. اگر از این طریق نتیجه نگفتید، کد غیرفعال سازی سرویس مربوطه را در بخش نظرات درخواست کنید.

نام سرویس شماره ی مربوطه کد فعال سازی کد غیرفعال سازی
حمایت از تیم ملی ۹۰۹۰
۹۰۹۸
۱ off
آیه روز ۲۰۱۰ آیه
AYE
آیه خاموش
AYEOFF
AYECANCEL
قیمت ارز و طلا ۲۰۵۰ ارز
ARZ
ارز خاموش
ARZ Off
گنجینه واژگان ۲۰۲۲ لغت
LOGH
لغت خاموش
LOGH OFF
درسهای انگلیسی ۲۰۲۸ بله
YES
بله خاموش
آموزش انگلیسی مقدماتی ۲۰۵۰ مبتدی
BASIC
مبتدی خاموش
BASIC OFF
آموزش زبان انگلیسی متوسطه ۲۰۵۲ متوسط
Int
متوسط خاموش
Int off
آموزش زبان انگلیسی پیشرفته ۲۰۵۰ پیشرفته
ADV
پیشرفته خاموش
ADV OFF
تعیین سطح زبان انگلیسی ۲۰۵۰ آزمون
ok
آزمون خاموش
Off ok
اخبار انگلیسی ۲۰۵۳۱ اخبار انگلیسی
News
اخبار انگلیسی خاموش
news Off
درسهای فرانسوی ۲۰۲۰۰ بله
YES
بله خاموش
نکات کنکوری ۲۰۵۰ کنکور
KONKOR
کنکور خاموش
KONKOR Off
آشنایی با مکان های مسافرتی ایران ۲۰۱۱۱۰ on off
نامعلوم ۹۰۴۵
۲۰۱۱۵
۲۰۲۴۵
۲۰۲۴۷
۲۰۲۴۷
۲۰۲۷۲
۲۰۲۷۵
۲۰۲۷۵
۲۰۱۴۰۱
۲۰۱۸۰۰
۲۰۲۲۵۴
۲۰۲۲۵۴
۲۰۲۲۵۴
۲۰۳۷۶۴
۲۰۳۹۷۱
۶۰۸۰۰۳
۹۸۶۰۸۸۸۸۵
on off
آشنایی با مکان های مسافرتی ایران ۲۰۱۱۱۰ on off

ایرانسل

لیست برخی از خدمات ارزش افزوده ایرانسل را در جدول زیر برای شما آورده ایم. برای فعال سازی یا غیرفعال سازی این سرویس ها باید کد مربوطه را به شماره ی ۸۲۸۲ ارسال نمایید.

نام سرویس شماره ی مربوطه کد فعال سازی کد غیرفعال سازی
اخبار خودرو ۸۲۸۲ Ozv OTOl Laghv OTOL
فال حافظ با شاهد ۸۲۸۲ Ozv HAFEZA Laghv HAFEZA
چطور لاغر شویم ۸۲۸۲ Ozv LAGHAR Laghv LAGHAR
با آلودگی هوا چه کنیم؟ ۸۲۸۲ Ozv ALODEGI Laghv ALODEGI
مراقب موهایت باش ۸۲۸۲ Ozv MORMO Laghv MORMO
آداب معاشرت ۸۲۸۲ Ozv ADBM Laghv ADBM
خنک ترین نوشیدنی ها ۸۲۸۲ Ozv NOSHIDAN Laghv NOSHIDAN
شانس ۸۲۸۲ Ozv Shans Laghv Shans
یادت باشه ۸۲۸۲ Ozv YADET Laghv YADET
کی میتونه ۸۲۸۲ Ozv KIMIT Laghv KIMIT
درس های فرانسوی ۷۳۷۵۰۲ OUI LAGHV
بازی پیامکی فکر بکر ۷۳۷۸۶۲ (پیامک بدون متن) L

* * *

همانطور که در بالا نیز گفته شد، در صورتی که شما موفق نشدید سرویس پیامکی مورد نظر خود را در لیست ها بیابید، می توانید از طریق بخش نظرات این موضوع را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت سرویس مربوطه را به لیست خود اضافه نماییم. همچنین لازم است دو نکته ی دیگر را  نیز به شما دوستان گرامی خاطر نشان کنیم.

نکته اول: کدهای مذکور از وب سایت های مربوطه گردآوری شده است و آکا ایران هیچگونه مسئولیتی در مقابل صحت یا عدم صحت آنها ندارد.

نکته دوم: کدهای ارائه شده مربوطه به خدمات ارزش افزوده پیامکی می باشند و لذا در صورتی که قصد فعال یا غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی (با پیش شماره های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۰۲۱) را دارید، می توانید به لینکی که در زیر آمده است مراجعه فرمایید. در نهایت امیدواریم که مطلب حاضر توانسته باشد در جهت آشنایی و استفاده ی بهتر شما از خدمات ارزش افزوده کمکی کرده باشد.

نحوه غیرفعال سازی پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

فعال کردن
0
فعال کردن
0
.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

غیر فعال کردن تمامی سرویس های ایرانسل , نحوه غیر فعال کردن تبیلغات ایرانسل , غیرفعال کردن تمام سرویس ها ایرانسل , قطع سرویس های بی خود ویندوز سون , لغو سرویس های پیامکی همراه اول , قطع تمام سرویس های همراه اول , لغو تمامی سرویس های ایرانسل , برنامه غیر فعال کردن رمز گ , غير فعال كردن پيام ايرانسل , غیر فعال کردن ساین در گوشی , لغو تمام سرویس های ایرانسل , کنسل کردن اینترنت مخابرات , غیر فعال شدن سیم کارت ها , مسدود کردن پیامک ایرانسل , غیرفعال کردن هزینه ی sms , سرویس های پیامکی ایرانسل , غیر فعال ازی امواج منزل , لغو سرویس های همراه اول , قطع سرویس فعال ایرانسل , لغو سرویس بیشتر بدانیم , سرویس های فعال ایرانسل , قطع سرویسهای اس ام اسی , حذف سرویس های ایرانسل , لغو سرویس های ایرانسل , غیرفعال کردن اس ام اس , راه اندازی سرویس vas , الکسا غیر فعال شده ؟ , غیر فعال کردن تولتیپ , خدماتی سازی پیامک ها , غیر فعال کردن اس ام , تلفن های هزینه دار , کنسل کردن کانال ها , غیرفعال کردن پیامک , لغو سامانه ساعت

گردآوری توسط بخش راهنمای خرید دیجیتال سایت آکاایران
تبلیغات