قیمت نیسان جوک اسپورت (Nissan Juke Sport) در بازار ایران افزایش پیدا کرد | گجت نیوز - آکا
loading...

آکاایران: قیمت نیسان جوک اسپورت (Nissan Juke Sport) در بازار ایران افزایش یافت. این کراس اوور جمع و جور ژاپنی به عنوان یکی از قدرتمندترین کراس اوورهای بازار شناخته می شود.

قیمت نیسان جوک اسپورت به 185 میلیون تومان رسید

به گزارش آکاایران: نیسان جوک، یک کراس اوور کوچک محبوب و قوی در بازار خودروهای کمتر از 200 میلیون تومان است. نسخه اسپورت این خودرو که پیش از این با حداکثر قیمت 176 میلیون تومان در بازار معامله می شد، اکنون به طور غیر قابل انتظاری، افزایش قیمت را تجربه کرده و قیمت آن به 185 میلیون تومان رسیده است.

برخی از نمایشگاه داران تهران می گویند قیمت نیسان جوک اسپورت در روزهای پیش حتی تا 188 میلیون تومان نیز رسیده بود. همچنین پیش بینی می شود در صورت ادامه داشتن نوسان نرخ ارز، قیمت مدل های 2018 این کراس اوور ژاپنی در آینده تقریبا 195 میلیون تومان هم برسد.

قیمت نیسان جوک اسپورت (Nissan Juke Sport) در بازار ایران افزایش پیدا کرد | گجت نیوز - آکا

آکاایران: قیمت نیسان جوک اسپورت (Nissan Juke Sport) در بازار ایران افزایش یافت کرد | گجت نیوز

جوک اسپورت به پیشرانه 1.6 لیتری توربو با قدرت 190 اسب بخار و گیربکس CVT ایکس ترونیک مجهز شده که قدرت تولیدی توسط پیشرانه را به هر چهار چرخ منتقل می کند. از جمله امکانات این کراس اوور جمع و جور می توان به سانروف، 6 کیسه هوا، دوربین 360 درجه، رادار نقطه کور و رادار خطی اشاره کرد. همچنین طبق تست های انجام شده، شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت این خودرو، کمتر از 8.5 ثانیه اعلام شده و در مقایسه با بسیاری از رقبای هم رده و هم کلاس، عملکرد بهتری را از خود نشان داده است.

تهیه شده توسطگجت نیوز
.

منبع : gadgetnews.ir

گردآوری توسط بخش راهنمای خرید دیجیتال سایت آکاایران
تبلیغات