آموزش سبز کردن سبزه عید | | درست کردن سبزه عید - تزیین سبزه نوروز97

 

برای کاشت سبزه از انواع مختلف بذر، مانند گندم، عدس، قره ماش، شاهی و تره تیزک می توان استفاده کرد. برای آموزش انواع روش های سبز کردن سبزه عید، با آکاایران همراه شوید.

آکاایران: برای سبز کردن سبزه، گندم ،جو ،ماش و عدس هر کدام را که خواستیم خیس کرده یکی دوشب . چند بار آبش را عوض می کنیم تا ترش نشود بعد از اینکه کمی جوانه بسیار کوچک در آورد داخل دستمال نخی مرطوب نگهداری می کنیم تا جوانه در آمده و نوک آن کمی سبز شود .مرتب دستمال را بااسپری نم دار می کنیم .بعد کف ظرف مورد نظر را ماسه تمیز و شسته ریخته و جوانه ها را به ظرف منتقل می کنیم روزی ۱-۲ بار روی سبزه اسپری میزنیم مواظب باشید که آنقدر اب ندهید که اگر ظرف رو کج نگه داریم اب کنار ظرف جمع شود...

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه عید

 

۲- روش دیگر اینکه داخل جوراب زنانه نازک رنگ روشن تخم چمن ریخته روی آن خاک اره می ریزیم وبقیه جوراب را گره میزنیم از اطراف جوراب قسمت پرشده تکه کوچکی جدا کرده با نخ دور ان را می بندیم این برای گوش است برای چشم ودهن از دکمه استفاده می کنیم یا از سیم برق پوشش دار با رنگهای متفاوت باسیم می توانیم برایش عینک بسازیم . حالا ظرف بزرگی را پر اب کرده جوراب را داخل ان قرار میدهیم تا خاک اره خوب خیس بخوردبعد از ۱-۲ ساعت در بشقاب یا کاسه گذاشته طوری که قسمت گره دار داخل بشقاب باشد. داخل بشقاب باید همیشه اب داشته باشد . روی سر جوراب را مرتب اسپری می کنیم تا خشک نشود

۳- برای سبزه که روی کوزه کاشته می شود روی کوزه پارچه نخی می کشیم کوزه بدون لعاب باشد (سفالی) داخل کوزه راپر اب می کنیم و شاهی یا خاکشیر را که یک ۱شب خیس کرده ایم روی پارچه یا جوراب میکشیم اضا فه جوراب را داخل کوزه قرار می دهیم ومرتب رو ان را اسپری می کنیم تا سبز شوند

۴- میوه کاج را داخل اب انداخته تا پولک های ان از هم باز شود بعد بین پولک ها گندم جوانه زده می گذاریم سبز شود (منظورم از پولک یا همانها که مثل گلبرگ می ماند)
روش خوشه گندم که ساقه بلند دارد را خیس کرده داخل کوزه یا ظرف گودی قرار می دهیم تا سبز شود این مدل مثل یک دسته گل می شود.

۵- روش دیگر اینه که بعد از اینکه گنم یا جو یا… جوانه زد داخل یک سبد دستمال نخی خیس گذاشته وجوانه ها را روی دستمال می ریزیم وروی جوانه ها راهم دستمال مرطوب می گذاریم تا ۲-۳ روز وقتی کمی بزرگتر شد دستمال رویی را بر می داریم ودر افتاب بیرون یا پشت پنجره می گذاریم ومرتب اسپری می کنیم وگاهی سبزه را می چرخانیم تا افتاب به قسمتهای دیگر سبزه برسد تا سبزه به اندازه رشد کند (از ارزن و تخمه افتابگردان ریز هم برای سبزه میتوانیم استفاده کنیم ) من پارسال با تخم افتابگردان درست کردم وبا همین روش
یادم رفت بگم به جای کوزه روی سر عروسک هم می شود درست کرد.
پی نوشت : گندم ۱۰ روز قبل از عید ومقدار گندم ۱لیوان بزرگ
سبزه ماش وعدس ۱۵ روز قبل از عید و۱ لیوان ماش یا عدس لازم است
سبزه شاهی یا خاکشیر ۵ روز قبل از عید ومقدار ۱ استکان
اما در مورد تخم آفتابگردان مقدار تخمه نصف لیوان کافی است و فکر کنم ۵-۷ روز بود چون سریع رشد می کند.

 

در ادامه با ما همراه شوید تا نمونه های زیبایی از تزیین سبزه های عید را تماشا کنید.

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه سفره هفت سین

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه نوروز

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه عید

آموزش سبز کردن سبزه عید

تزئین سبزه عید

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه عید

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه عید

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه نوروز

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه سفره هفت سین

آموزش سبز کردن سبزه عید

تزیین سبزه نوروز

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه عید

آموزش سبز کردن سبزه عید

تزئین سبزه عید

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه سفره هفت سین

آموزش سبز کردن سبزه عید

تزیین سبزه نوروز

آموزش سبز کردن سبزه عید

تزیین سبزه نوروز

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه سفره هفت سین

امیدواریم با تهیه این سبزه های زیبا، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

روش کاشت و تزئین سبزه عید با دو رنگ متفاوت

زیبایی سبزه عید که یکی از سین های مهم سفره هفت سین در عید نوروز است را می توان با خلاقیت چند برابر کرد.مراحل تزئین سبزه عید را این بار با دو رنگ به شما آموزش خواهیم داد.
بازدید : 50,170 نفر

درست کردن سبزه عید دو رنگ

تزئین و روش کاشت سبزه قبل از سال نوکه یکی از رسوم سنتی و کهن ایرانیان برای شروع سال جدید است می تواند زیبایی سفره هفت سین شما را چند برابر کند.شاید خرید یک سبزه، بسیار راحت تر از سبز کردن آن باشد اما لذت سبز کردن سبزه نوروز به کمی زحمت می ارزد.سبزه عید

 

اگر قصد ایجاد تنوعی در سفره هفت سین امسال تان دارید،

در این پست، قصد داریم آموزش گام به گام درست کردن سبزه ی دو رنگ را برای شما همراهان عزیز ارائه دهیم. امیدواریم از آن لذت ببرید.

آموزش سبز کردن سبزه عید

ابزار لازم برای سبزه عید دو رنگ:

١. آبکش پلاستیکی

٢. بطری نوشابه خانواده

٣. بذر منداب

4. بذر شاهی

5. گل طبیعی به دلخواه

روش آماده سازی ماکت سبزه دو رنگ:

برای این مدل به یک کاسه یا آبکش پلاستیک که حداقل 15سانتی متر دیواره داشته باشد احتیاج دارید. وسط ماکت را به اندازه یک بطری نوشابه خانواده که داخل آن قرار بگیرد، خالی کرده و ببرید سپس ماکت را وارونه روی یک تخته کیک گذاشته و سطح آن را با پنبه و تنظیف روکش کرده و طرح مورد نظر را با ماژیک روی تنظیف رسم کنید. یک دوم لیوان بذر منداب را پس از خیس کردن روی قسمت های مشخص شده بمالید و قسمت های باقیمانده را با بذر شاهی کامل کنید و طبق آموزش عمل کنید تا سبزه آماده شود. در مرحله ای آخر می توانید یک عدد بطری نوشابه خانواده را از وسط ببرید تا حالت یک گلدان پیدا کند. سپس آن را وسط سبد سبزه که قبلاً بریده اید قرار دهید و داخل بطری را با گل دلخواه پر کنید.

آموزش سبز کردن سبزه عید

درست کردن سبزه عید،سبزه عید دو رنگ

1- خیساندن:

مقدار مناسب بذر را پس از یک بار شستن، به مدت 4 ساعت با مقدار آب لازم بخیسانید (میزان آب لازم برای بذر شاهی، 5 برابر و بذر منداب،5/2 برابر مقدار بذر است.)

2- آماده کردن ماکت:

سطحی که می خواهید سبزه را روی آن سبز کنید، اول با آب افشان خیس کنید. بعد یک لایه پنبه به ضخامت 1 سانتیمتر روی سطح ماکت قرار دهید، به طوری که همه جای ماکت را بپوشاند .

آموزش سبز کردن سبزه عید

سپس روی پنبه، یک لایه پارچه تنظیف بکشید. برای ثابت ماندن تنظیف و پنبه در جای خود، می توانید با یک تکه کاموا، آن را ببندید. آن گاه سطح ماکت را با آب افشان کاملاً خیس کنید و بذرهای خیس خورده را روی ماکت بمالید.

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه عید ، سبزه عید دو رنگ ،مدل جدید سبزه عید ,تزئین سبزه عید

دقت کنید بذر را فقط یک لایه روی تنظیف بمالید. پس از اتمام کار، با آب افشان، سطح را کاملاً خیس کنید. (عکس شماره ی 3 و 4)

آموزش سبز کردن سبزه عید

سفره هفت سین ، سبزه عید دو رنگ ،مدل جدید سبزه عید ,تزئین سبزه عید

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه عید ، سبزه عید دو رنگ ،مدل جدید سبزه عید ,تزئین سبزه عید

 3- قراردادن روکش نایلونی:

در این مرحله – که بسیار مهم است – یک کیسه ی نایلونی شفاف که دو نقطه ی آن را سوراخ هائی به اندازه ی 3—3 ایجاد کرده اید، قرار دهید و اضافه های نایلون را زیر ماکت جمع نمائید دقت کنید نایلون به سطح ماکت نچسبد.

4- آبدهی:

روز اول ودوم:سبزه ی شما به روزی 3 بار آبدهی با آب افشان نیاز دارد. از روز سوم که بذرها ریشه و جوانه زد و سبزه ی شما به رنگ سبز کمرنگ در آمد، دیگر احتیاج به روکش نایلونی ندارد. در این مرحله، سبزه را باید روزی 2 مرتبه کاملاً سیراب کنید و دیگر احتیاج به آب افشان کردن ندارد.

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه عید ، سبزه عید دو رنگ ،مدل جدید سبزه عید ,تزئین سبزه عید

5- محل نگهداری:

در 3-2 روزی که نایلون روی کار قرار دارد، به محیط خاصی احتیاج ندارد و می توانید سبزه را در محیط معمولی و به دور از نور مستقیم آفتاب قرار دهید. وقتی نایلون را برداشتید یک روز دیگر هم سبزه را در محیط قبلی قرار دهید. ولی در روزهای بعد، باید سبزه را روزی چند ساعت در هوای آزاد بگذارید، البته در معرض وزش باد نباشد. در این مرحله، سبزه به روزی 1 بار آبدهی نیاز دارد.

آموزش سبز کردن سبزه عید

سبزه عید ، سبزه عید دو رنگ ،مدل جدید سبزه عید ,تزئین سبزه عید

تذکر چند نکته:

بذر منداب در 4 روز و شاهی در 6 روز، آماده می شود سعی کنید سبزه را در سبدهای حصیری قرار دهید تا آب از آن کاملاً جدا شود. اگرماکت، شما لبه دارد، حتماً لبه ی سبد را ببرید تا آب در آن جمع نشود و بوی نامطبوع ایجاد نکند.

برترینها


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ایامیتوانیم بادرختپرتقال چوب جادو بسازیم , طرز کاشت تخمه افتاب گردان برای سبز ه عید , آموزش کاشت سبزه عروسکی برای عید نوروز , طرز کاشت شنبلیله وشبدر برای سبزه عید , آموزش تصویری کاشت سبزه عید با خاکشیر , بهترین زمان برای کاشت سبزه عید نوروز , آموزش کاشت سبزه عید با خاکشیر و ارزن , طرز سبز كردن سبزه گندم درون تخم مرغ , آموزش تصویری کاشت سبزه عید با خاکشی , آموزش تهیه سبزه عید با خاکشیر و عدس , مدل های سبزه و چگونگی درست کردن آن , مدل های جدید و آموزش کاشت سبزه عید , بهترین زمان برای کاشت سبزه سال نو , درست کردن سبزه عید تخم آفتابگردان , درست کردن سبزه عید تخم افتابگردون , چگونه با تخم ریحان سبزه درست کنیم , ایده جدید برای کار گذاشتن کوزه اب , طرز درست كردن سبزه گندم عيد نوروز , آموزش کاشت سبزه هفت سین عید نوروز , روش های خلاقانه کاشت سبزه سال نو , روش کاشت بذر شاهی برای سبزه عید , طرزدرست کردن سبزه عدس داخل شیشه , زمان مناسب برای ریختن سبزه عید , آموزش سبزه شاهی مرحله به مرحله , نحوه سبز کردن سبزه دور تخم مرغ , بهترین سبزی یرای کاشت عید چیست , ایده جدید سبزه عیدبا تخم شاهی , اموزش کاشت سبزه عید برای عروس , گریقه کاشتن سبزه با هسته میوه , تاریخ و زمان کاشت انواع سبزه , آموزش کاشت سبزه عید نوروز 96 , طرز درست كردن سبزه عيد نوروز , چگونه سبزه عید را تزیین کنیم , آموزش سبز کردن انواع سبزه ها , طرز تهیه سبزی عید با تخم مرغ , آموزش تصویری کاش سبزه با عدس , روش درست كردن سبزه عيد نوروز , اموزش زیباترین سبزه های عید , مراحل تصویری درست کردن سبزه , چگونه یک سبزه خوب درست کنیم , آموزش تهیه سبزه عید با ارزن , آموزش گذاشتن سبزه عید نوروز , سبزه عید را چگونه درست کنیم , روش انواع سبزه عید نوروز 96 , روش های خلاق در سبزه کاشتن , روش کاشت عدس برای سبزه عید , طرز تهیه سبزه ماش برای عید , آموزش کاشت سبزه عید با ذرت , سبزه خوب چه جوری درست کنم؟ , آموزش سبز کردن گندم در خاک , طرز تهیه انواع سبزه عید 96 , سبزه عدس چند روزه سبز میشه , بهترین زمان کاشت سبز ه عید , زمان سبز شدن شاهی سبزه عید , سبزه ذرت پند روزه سبز میشه , طرز تهیه سبزه عید نوروز 96 , سبزه عید با تخم آفتابگردان , آموزش تهیه سبزه عید با عدس , طرز درست کردن سبزه حبوبات , آموزش سبزه های زیبا تصویر , آموزش کاشت سبزه عید خروسی , آموزش کاشت سبزه عيد نوروز , اموزش سبزه عید به شکل لاو , طرز تهیه سبزه عید با گندم , طرز درست کردن سبزه با کجد , اموزش کاشت انواع سبزه عید , کاشت سبزه عید با تخم شاهی , ایده و مدل سبزه عید نوروز , کاشت سبزه به جای سبزه عید , درست کرده سبزه سفره 7سین , سبزه عید در آثار باستانی , طريقه درست كردن سبزه عيد , طرز تهیه سبزی عید در تنگ , روش درست کردن سبزه نوروز , کاشت ریحان برای سبزی عید , درست كردن انواع سبزه عيد , تحقیق درباره سبزه شب عید , ساخت قاب ظرف سبزه عید 96 , چگونه سبزه گندم برای عید , نحوه درست كردن سبزه عيد , نحوه کاشت سبزه عید گندم , طریقه سبزه انداختن ساده , درست كردن سبزه براي عيد , کاشت سبزه عید با بچه ها , زمان رشد انواع سبزه عيد , نحوه درست کردن سبزه عید , ساخت سبزه زیبا برای عید , سبزه عید با دانه خربزه , پرورش سبزه های کوزه ای , کاشت سبزه عید نوروز 96 , طرز سبز كردن سبزه گندم , نحوه سبز كردن سبزه عيد , آموزش کاشت سبزه عید 96 , نحوه کاشت سبزه عید عدس , روش درست كردن سبزه عيد , کاشت سبزه عیدواسه عروس , اموزش گذاشتن سبزه گندم , سبز کردن سبزه ساده عید , تهیه سبزه عید نوروز 96 , چگونه سبزه زود رشد کند , سبز کردن ماشک برای عید , روش درست کردن سبزه عید , مدل سبزه برای سفره عقد , طرز درست كردن سبزه عيد , طرز کاشت سبزی روی کوزه , طریقه سبزه عید انداختن , روش انداختن سبزه یعدس , آموزش تصویری کاشت عدس , طرح های جدید سبزه عید , طرز سبز كردن سبزه عيد , طرز کاشت سبزه عدس عید , نحوه ی کاشت سبزه گندم , مدل عروسکی سبزه ی عید , کاشت سبزه عید با عدسی , طرزتهیه ی سبزه عروسکی , زمان گذاشتن سبزه شاهی , روش سبز كردن سبزه ماش , طریقه سزه گذاشتن گندم , چگونه سبزه عید بکاریم , چگونه سبزه عید بذاریم , سبزه عید انداختن عدس , آموزش سبزه داخل شیشه , طریقه کاشت سبزه شاهی , طرز تهیه سبزه با ماش , طرز کاشت سبزه با عدس , اموزش کاشت سبزه زیبا , نحوه کاشتن سبزه گندم , طریقه ریختن سبزه عید , ظروف تزیینی سبزه عید , روش کاشت سبزه عروسکی , طرز تهیه سبزه پروانه , زمان گذاشتن سبزه عید , طرز ساخت سبزه عروسکی , نحوه ی کاشت سبزه عید , کاشت سبزه عید با عدس , آموزش انواع سبزه عید , روش آب كردن سبزه عدس , آموزش تزیین سبزه عید , طرز تهیه سبزه ترتیزک , اموزش سبزه عیدنوزور , نحوه کاشتن سبزه عدس , مدل سبزه عید با عدس , آموزش کاشت سبزه لپه , طرز ریختن سبزه گندم , سبزه داخل کوزه کوچک , سبزه های متفاوت عید , تقویت کردن سبزه عید , اموزش کاشت سبزه عید , سبزه عید برای طراحی , آموزش ساخت سبزه عید , طریقه کاشت سبزه عدس , نگهداری سبزه شب عید , آموزش کاشت سبزه عید , آموزش سبزه ساده عید , زمان کاشت سبزه شاهی , چطور سبزه سبز كنيم , درست كردن سبزه عيد , ایده سبزه با اسفنج , مدل تزیین سبزه عید , شیوه سبز کردن پیاز , نحوه سبز کردن سبزه , کاشت سبزه با پارچه , نحوه سبزه براي عيد , طريقه سبز كردن عدس , طرز درست کردن سبزه , مراحل رشد سبزه عید , روش ریختن سبزه عید , طریقه نگهداری سبزه , طریقه سبزه انداختن , کاشت سبزه برای عید , سبزه رنگی برای عید , اموزش سبزه انداختن , نحوه کاشت سبزه عید , کاشت سبزه های جالب , طرز تهیه سبزه شاهی , کاشت عدس برای عید , طراححی سبزه نوروز , سبزه روی میوه کاج , تزیین سبزه شب عید , طرز تهیه سبزه عید , سبز كردن سبزه عيد , طرز کاشت سبزه عید , سبزه عید نوروز 96 , انواع سبزه شب عید , روش درست ردن سبزه , سبزه ماش برای عید , روش سبز كردن كوزه , عکس سبزه نوروز 96 , طریقه سبزه گذاشتن , طریقه سبزکردن ماش , کاشت سبزه عید عدس , خیس کردن سبزه عید , ظرف جا سبزه خروسی , طرز سبز کردن سبزه , روش کاشت سبزه عید , تزیین سبزه عید 96 , آموزش سبزه شب عید , سبزه و ماهی نوروز , کاشت سبزه عید ذرت , کاشتن انواع سبزه , طرز انداختن سبزه , طرزتهیه سبزه عید , روش سبز کردن عدس , طراحی سبزه مجلسی , روش سبز كردن عدس , سبزه ی عید نوروز , طرز سبزه انداختن , با چی سبزه بکارم , تزیینات سبزه عید , آموزش تزیین سبزه , سبزه ماش چند روز , سبزه به شکل خروس , کاشت سبزه عیدعدس , انواع سبزه نوروز , کاشت سبزه با ماش , طرزکاشت سبزه عید , عکس سبزه ماش سبز , سبز کردن تخم کدو , نگهداری سبزه ماش , سبزه ماهی سال نو , زمان سبزه گذاشتن , کاشت سبزعیدفوری , کاشت سبزه نوروز , سبزه عیده نقاشی , عکس سبزه عید 96 , سبزه عید با ذرت , کاشت انواع سبزه , تزیین سبزیعید و , مراحل کاشت سبزه , سبزه های فانتزی , سبزه های تزیینی , اموزش کاشت سبزه , سبزه عید با عدس , تصاویر سبزه عید , کاشت سبزه در اب , آموزش تهیه سبزه , آموزش کاشت سبزه , کاشتن سبزه عدس , آموزش کشت سبزه , سبزه ماش و عدس , نحوه کاشت سبزه , آموزش سبزه عید , اموزش سبزه عید , سبزه عید نوروز , تصویر سبزه عید , سبزه عید بالغم , آموزش سبره عید , آموزش سبزه عيد , انواع سبزه عید , کی سبزه بذاریم , سبزه های تزینی , طرز کاشتن سبزه , تزیین سبزه عید , رنگ امیری سبزه , کاشتن سبزه عید , سبزه ی هفت سین , اموز کاشت سبزه , عکس نقاشی سبزه , آموزش سبزه کدو , آموزش سبزه ذرت , پرورش سبزی عید , طراحی سبزه عید , کاشت سبزی عید , کاشت سبزه عید , سبزه عید قشنگ , گندم سبزه عید , سبزه عید سریع , تهیه سبزه عید , طرز کاشت سبزه , سبزه برای عید , سبزه شاهی عید , سبزه عید شاهی , سبزه عید جدید , سبزه عید فوری , سبزه عید زیبا , سبزه عید تهیه , پترن سبزه عید , مرحل رشد سبزه , کاشت سبزه عدس , شوید سبزه عید , شوید شبزه عید , سبزه سبز کردن , ساخت سبزه عید , سبز کردن عدس , طرح سبزه عید , سبزه تخم کدو , مدل سبزه عید , عکس سبزه عید , کشت سبزه عید , تزیینات سبزه , سبزه عید ذرت , سبزه تو کوزه , سبزه با توری , سبزه ماش عید , سبزه طرح قلب , سبزه عید قلب , سبزه با گندم , سبزکردن سبزه , هفت سین سبزه , سبزه قره ماش , سبزه عید روز , سبزه عید عدس , سبزه فانتزی , سبزه سال نو , سبزه شب عید , سبزه ی کنجد , سبزه اسفنجی , سبز کردن جو , سبزه پر رنگ , سبزه با ماش , سبزه با جو , سبزه آرایی , سبزه ارایی , تزيين سبزه , سبزه لوبیا , سبزه کاشتن , اموزش سبزه , کاشتن سبزه , انواع سبزه , سبزه قرمز , سبزه عيد‌ , سبزه ارزن , سبزه عیدی , سبزه جدید , سبزه فوری , کاشت سبزه , سبزه زیبا , كاشت سبزه , عکس سبزه , کشت سبزه , سبزی عید , سبزه کدو , ظرف سبزه

ژله سبزه

ژله سبزه عید، دسر سفره های نوروزی

آکاایران یکی از ژله های مناسب و جالب برای سفره هفت سین و همچنان پذیرایی در مهمانی های عید نوروز ژله سبزه ست. مجله اینترنتی آکا ایران (Kamooneh.com) : ژله سبزه عید
طرز تهیه ژله

طرز تهیه ژله های حوض ماهی و شکل سبزه عید

طرز تهیه ژله های حوض ماهی و شکل سبزه عید طرز تهیه ژله های حوض ماهی و شکل سبزه عیدطرز تهیه ژله حوض ماهی و شکل سبزه عید را برای علاقمندان گردآوری کرده ایم. این مدل در عین زیبایی بس
سبزه عید نوروز

سبزه عید نوروز، اکسیر سلامتی

وب سایت آکا ایران: سبزه عید یکی از اصلی ترین سین های زینت بخش سفره هفت سین هر ایرانی است، اما آیا سبزه عید که به صورت رایج با جوانه گندم سبز می کنیم غیر از مفهوم نمادین
سبزه عید

طرز کاشت هسته پرتقال برای سبزه عید

اگر فرد متفاوتی هستید و دوست دارید سبزه عید امسالتان متفاوت و البته دلپذیر باشد به شما پیشنهاد می کنید که خودتان هسته پرتقال بکارید تا یک سبزه دلپذیر بر
سبزه دو رنگ

چگونه سبزه دو رنگ برای عید درست کنیم؟

چگونه سبزه دو رنگ برای عید درست کنیم؟ در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه سبزه دو رنگ برای عید درست کنید.با ما همراه باشید تا با این مدل سبزه دلپذیر آشنا شوید. پیش
سبزه عید

آموزش سه مدل سبزه عید - آکا

  مدل های سبزه عید   اگر قصد ایجاد تنوعی در سفره هفت‌ سین امسال‌تان دارید، روش تهیه چند نمونه‌ سبزه عید زیبا را برایتان اموزش داده ایم. با این سبزه های عید سفرهه
سبزه عید نوروز

مدل جدید سبزه عید نوروز 1394

مدل نوین سبزه عید نوروز 1394 مدل نوین سبزه عید نوروز 1394 مدل نوین سبزه عید نوروز 1394 مدل نوین سبزه عید نوروز 1394 مدل نوین سبزه عید نوروز 1394 مدل نوین سبزه عید نوروز 13
طرز تهیه ژله

طرز تهیه ژله به شکل سبزه عید

یکی از زیباترین موارد برای پذیرایی از میهمانان نوروزی تهیه ژله به شکل سبزه  است. در این بخش با طرز تهیه ژله به شکل سبزه عید آشنا شوید. با سایت گهر همراه
برای عید  با این بذر سبزه درست کنید - آکا

برای عید با این بذر سبزه درست کنید - آکا

برای سبزه عیدتان به جای گندم از این بذر استفاده کنید. پیام ارسال شده بسیار کوتاه است. در حد یک پاراگراف با این مضمون "برای سبزه عید به جای گندم از تخم چمن استفاده کنید"این متن
سبزه عید نوروز

مدل های زیبای سبزه عید نوروز - آکا

  سبزه عید سریع   سبزه انداختن برای عید نوروز *. قدیم ترها، وقتی کمی سرمای اسفند رنگ می باخت و فرش های شسته از ایوان خانه ها آویزان می شد، درست 12 روز
سبزه عید نوروز

سبزه عید نوروز به شیوه مادربزرگها

  سبزه عید نوروز با عدس   سبزه انداختن برای عید نوروز *. قدیم ترها، وقتی کمی سرمای اسفند رنگ می باخت و فرش های شسته از ایوان خانه ها آویزان می شد، درست 12 روز قبل
مدل سبزه عید

مدل سبزه عید نوروز - آکا

    سبزه عید   *. در این جا نمونه هایی از مدل های زیبا وجالب از سبزه عید وجود دارد امیدواریم از دیدن آنها لذت ببرید.   سبزه عید گندم سبزه عید با
تبلیغات