loading...

در این بخش از سایت آکاایران طرز تهیه کباب با مایکروفر را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

امروزه برای پخت غذا از روش ها و ظروف گوناگونی استفاده می شود که بر ماهیت غذا و ارزش ماده غذایی تأثیرگذار است. در طبخ غذا با مایکروویو در مقایسه با دیگر روشهای پخت به آب و روغن کمتری نیاز است و غذا با کیفیت بهتری پخته می شود. با آکاایران همراه شوید تا طرز تهیه این کباب خوشمزه را آموزش ببینید.

مواد لازم:

گوشت چرخ کرده 300 گرم
پیاز متوسط 2 عدد
نمک به مقدار کافی
روغن 4 قاشق غذاخوری

کباب با مایکروفر,جوجه کباب با مایکروفر,کباب مرغ با مایکروفر

طرز تهیه جوجه کباب با مایکروفر

طرز تهیه کباب با مایکروفر

طرز تهیه:

آکاایران: گوشت را با پیاز رنده شده و نمک مخلوط می کنیم و گوشت را ورز می دهیم ظرف مسطحی را انتخاب کرده و کف آنرا چرب می کنیم و ظرف را به مدت 2 دقیقه قدرت 100% در مایکروویو می گذاریم تا داغ شود سپس گوشت را با قطر نازک در آن پهن می کنیم و گوجه فرنگی را نیز حلقه کرده و در اطراف آن می چینیم ظرف را بدون در به مدت 6-8 دقیقه قدرت 80% در مایکروویو می گذاریم.
سپس کباب را به شکل دلخواه برش می دهیم و پشت و رو می کنیم و سطح آنرا روغن اندود کرده و ظرف را روی سه پایه (بلند) فلزی قرار می دهیم و دستگاه را به مدت 6-8 دقیقه با گریل روشن می کنیم تا سطح کباب برشته شود

امیدواریم با تهیه این کباب خوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

نـوش جان

ویرایش و تلخیص: آشپزی آکا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

طرز تهیه کباب تابه ای در مایکروویو , تاوا جیگری تهران , تاوا جیگری

گردآوری توسط بخش آشپزی با مایکروفر سایت آکاایران
loading...
loading...
تبلیغات