loading...
در حال بارگیری پلیر . . .
فیلم ژله تزریقی مواد لازم: خامه صبحانه: به مقدار لازم رنگ خوراکی مجاز: سبز، قرمز و زرد سرنگ 5 سی سی ژله آناناس طرز تهیه: برای این کار باید از ژله ای با رنگ روشن مانند آناناس و آلو ئه ورا استفاده کرد. برای آماده کردن ژله، یک لیوان آب جوش به همراه نصف لیوان آب سرد را با پودر ژله کاملا مخلوط می کنیم و درون ظرف یک بار مصرفی که از قبل چرب شده و درون فریزر یخ زده، می ریزیم و درون یخچال به مدت 3 الی 4 ساعت قرار می دهیم. فیلم ژله تزریقی مواد لازم: خامه صبحانه: به مقدار لازم رنگ خوراکی مجاز: سبز، قرمز و زرد سرنگ 5 سی سی ژله آناناس طرز تهیه: برای این کار باید از ژله ای با رنگ روشن مانند آناناس و آلو ئه ورا استفاده کرد. برای آماده کردن ژله، یک لیوان آب جوش به همراه نصف لیوان آب سرد را با پودر ژله کاملا مخلوط می کنیم و درون ظرف یک بار مصرفی که از قبل چرب شده و درون فریزر یخ زده، می ریزیم و درون یخچال به مدت 3 الی 4 ساعت قرار می دهیم.
 ژله را که حتما همه شما حداقل یکبار بر سرسفره و به عنوان دسر چشیده اید ماده ای خوشمزه که در رنگ ها و طعم های مختلف درست می شود و با نگاه کردن به آن دوست دارید طعم خاص آن را بچشید این ماده از نوعی فرآورده پروتئینی بدست می آید که با اضافه نمودن ژلاتین و یا پکتین (ژلاتین گیاهی) تهیه می شود. همچنین ژله از دسته خوراکی ها سالم به شمار می رود که خوشبختانه با دارا بودن مقداری شکر چاق کننده نیست و با خیال راحت می توانید از آن به عنوان یک دسر خوب بر سر سفره و مهمانی ها استفاده کنید .
 همیشه مواد خوراکی همراه با سلیقه ها و خلاقیت ها همراه است و این امر را هم در شیرینی جات و هم در ژله زیاد دیده می شود چند وقتی است که طرحهایی از ژله به صورت گل و طرحهای خیلی جذاب به اسم ژله تزریقی در مراسمات و میهمانی ها می بینیم و موضوعی که امروز میخواهیم به آن اشاره کنیم همین ژله تزریقی است که روالی ساده و راحت برای آماده کردن آن وجود دارد ، حالا به فکر این افتادیم که طرز تهیه و آموزش درست کردن ژله تزریقی به شکل گل را در سایت آشپزی آکاایران برای شما آماده کنیم تا نهایت استفاده را از این ماده خوراکی ببرید با ما همراه باشید.. 

آموزش تصویری درست کردن ژله

ژله تزریقی


با این ژله میهمانان تان را سورپرایز کنید.
 
مواد لازم :

 ژله آلوورا  یک بسته و نیم
 خامه  ۳ قاشق
 رنگ خوراکی  قهوه ای، سبز، قرمز

طرز تهیه ی ژله تزریقی 

در کاسه هایی جداگانه ۱ قاشق خامه بریزید و چند قطره رنگ بهش اضافه کنید تا به اون رنگی که دوست دارید برسه سر سرنگ رو در بیارید و سرنگ ها رو از خامه پر کنید و سوزن رو به سرنگ وصل کنید.


ژله آلوورا را از شب قبل با یک و نیم لیوان آبجوش مخلوط کنید و بعد به صورت بن ماری اجازه بدهید دانه های ژله کاملاًحل شود بعد داخل ظرف مورد نظرتون بریزید و بذارید در یخچال شب تا صبح بمونه تا خودش رو خوب بگیره اگه داخل ظرف شیشه ای نشکن بریزید بهتر است اینطوری میتونید هر برگ و گلبرگی که تزریق میکنید ببینید من اینجا از کاسه شیشه ای استفاده نکردم اما شما از ظرف شیشه ایی استفاده کنید بهتر است .


سعی کنید سرنگ ها هوا نداشته باشه چون کارتون رو خراب میکنه .
ابتدا باید با خامه ی قهوه ای شروع کنید باید یک دایره فرضی رو در نظر بگیرید سر سورنگ را داخل ژله فرو کنید و آرام آرام تزریق کنید و و یواش یواش سر سرنگ رو رو به بالا بکشید تا خامه به حالت سوزنی در بیاد.

آموزش تصویری درست کردن ژله

آموزش درست کردن ژله تزریقی

آموزش درست کردن ژله تزریقی

 


همینطوری ادامه بدهید تا دایره ایی ایجاد بشه اینطوری پرچم گل تون درست میشه با یک دستمال کاغذی اگه سطح کارتون کثیف شد تمیزش کنید هرچی بیشتر این کار رو انجام بدید کارتون زیبا تر میشه .

آموزش تصویری درست کردن ژله

ژله تزریقی

 


حالا با یک چاقوی میوه خوری به صورت کج داخل ژله فرو ببرید به این شکل .

آموزش تصویری درست کردن ژله

ژله تزریقی به شکل گل

درست کردن ژله تزریقی

 


حالا از کنار چاقو سرسرنگ رو وارد کنید و گلبرگ ها رو تزریق کنید به این شکل .

آموزش تصویری درست کردن ژله

ژله تزریقی

 

 


به نقل از آکاایران : همینطوری گلبرگ ها رو ادامه بدهید سعی کنید تا اونجایی که میشه گلبرگها کنارهم تر باشه و پر گلبرگ باشه اینطوری گل قشنگ تری خواهید داشت .

آموزش تصویری درست کردن ژله

ژله تزریقی تصویری

ژله تزریقی به شکل گل 

 

آموزش تصویری درست کردن ژله

ژله تزریقی آموزش

ژله تزریقی به شکل گل

 


برای برگش از چاقوی بزرگاتری استفاده کنید دقیقاً مثل گلبرگ ها این کار رو انجام بدید .

آموزش تصویری درست کردن ژله

ژله تزریقی

درست کردن ژله تزریقی

 


تعداد گلبرگها بستگی به خودتون داره .
در آخر نصف بسته ژله آلوورا را را با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید و بذارید تا حسابی خنک بشه بعد روی ژله بریزید و بذارید ۵ ساعت تو یخچال تا کاملاً خودش رو بگیره بعد از داخل قالب خارج کنید .
برای خارج کردن ژله هم به مدت ۳ تا ۵ ثانیه داخل آبجوش قرارش بدید و در ظرف مورد نظر برش گردونید .
زیاد داخل آبجوش قرارش ندید چون ژله آب میشه همون ۳ تا ۵ ثانیه کافیه .

آموزش تصویری درست کردن ژله

ژله تزریقی


نکته :
اگر به جای ژله آلوورا از ژله با رنگهای دیگر مثلاً قرمز استفاده کنید خیلی بهتر میشه بیشتر خودشو نشون میده برای این کار ژله را با نصف لیوان آبجوش مخلوط کنید و وقتی خنک شد نصف لیوان بستنی وانیلی بهش اضافه کنید و روی ژله بریزید و بذارید ۵  ساعت تو یخچال تا کاملاً خودش رو بگیره .


نکته۲: مواظب باشید وقتی سرنک را داخل ژله میکنید به کف ظرف اصابت نکنه چون موقع برگردونده خامه از ژله خارج میشود و کارتون خراب میشه .

این مقدار ژله به اندازه ۵ تا ۶ نفر می باشد اگر به مقدار بیشتری می خواهید درست کنید مواد لازم را افزایش بدهید .

منبع : takmehr.ir

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اموزش ژله تزریقی بدون خامه , تزیین ژله تزریقی گلدار , فیلم آموزش ژله تزریقی , آموزش تهیه ژله تزریقی , آموزش ژله تزریقی گل , تزیین ژله تزریقی , آموزش ژله تزریقی , آموزش ژله تصویری , انواع ژله تزریقی , تهیه ژله تزریقی , دسر ژله تزریقی , عکس ژله تزریقی

ژله تزریقی

ژله تزریقی Recipe

ژله تزریقی Recipe طرز تهیه: برای تهیه ژله تزریقی حتما باید از ظرف شفاف استفاده بشه که میتونه شیشه ای یا یک بار مصرف شفاف باشه که به نظر من بهتره از یک بار مصرف شفاف استفاده کنید
آموزش تصویری درست کردن ژله

آموزش تصویری درست کردن ژله تزریقی به شکل گل

فیلم ژله تزریقی مواد لازم: خامه صبحانه: به مقدار لازم رنگ خوراکی مجاز: سبز، قرمز و زرد سرنگ 5 سی سی ژله آناناس طرز تهیه: برای این کار باید از ژله ای با رنگ روشن مانند آناناس و آلو
ژله تزریقی

آموزش ژله تزریقی با سرنگ معمولی + فیلم

آموزش ژله تزریقی با سرنگ معمولی + فیلم آموزش ژله تزریقی با سرنگ معمولی + فیلم ژله تزریقی یکی از زیباترین مدل های ژله است که با یک سرنگ معمولی و رنگ خوراکی می توانید در منزل
تزیین ژله

عکس تزیین ژله تزریقی

9 امتیاز :   عکس تزیین ژله تزریقی همه  ژله های زیبایی که مشاهده می کنید توسط کاربران ایران بانو فرستاده شده اند عکس تزیین ژله تزریقی عکس تز
ژله تزریقی

عکس ژله تزریقی های گلدار

25 امتیاز : عکس ژله تزریقی های گلدار عکس ژله تزریقی های دلپذیر و شیک گلدار را مشاهده میکنید. عکس ژله تزریقی عکس ژله تزریقی عکس ژله تزریق
ژله تزریقی

دانلود فیلم آموزش ژله تزریقی

دانلود فیلم آموزش ژله تزریقی فیلم آموزش ژله تزریقی را میتوانید در ادامه مطلب دانلود کنید...  فرمت فایل : MP4حجم فایل : 26 مگابایترمز فایل : www.banookade.irمنبع :
ژله تزریقی

گل معلق در ژله یا ژله تزریقی در جام

در این آموزش آموزش گل معلق در ژله یا زله تزریقی در جام رو داریم که اولین تجربه منه با اینکه حرفه ایی نشده من ازش راضیم و کلی کییف کردم اینقد خوشم اومد که گفتم حیفه آموزشش  رو این
loading...
loading...
تبلیغات