در این بخش از سایت آکاایران بیوگرافی و تصاویر رضا صادقی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

رضا صادقی متولد 25 مرداد 1358 در بندعباس، خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز، ترانه سرا، ایرانی است. رضا صادقی جز ۵ خواننده محبوب موسیقی پاپ ایران است.

نام: رضا
نام خانوادگی: صادقی
تاریخ تولد: 1358/05/25
محل تولد: بندرعباس

بیوگرافی کامل رضا صادقی

تصاویر رضا صادقی

وی در “خانواده” ای مذهبی و مقید چشم به دنیا گشود و از ابتدا خواندن را با تلاوت قرآن آغاز کرد. علاقه مندی او به موضوعات هنری باعث شد تا در زمینه موسیقی فعالیتش را آغاز کند . رضا صادقی چهار خواهر و یک برادر به نام محمد رضا دارد، وی اصالتا از شهریست بنام میناب و در ۲۵ مرداد سال ۱۳۵۸ در محله شیر اول بندر عباسبه دنیا آمد. ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن آغاز کرد. علاقه مندی او به موسیقی موجب شد که او مسیرش را به آن سمت تغییر دهد.

وی در بچگی به بیماری ساده ای مبتلا شده بود. که در تنها کلینیک موجود در بندر حضور میابد و بدلیل اشتباه دکتر و تزریق اشتباه در نخاع کلیه اعضای بدن وی فلج شد که به مرور زمان تمامی بدن وی مداوا شد و فقط در قسمت زانوهای پایش ضعفی ایجاد شد.

اولین جرقه فکری او در سال 1368 زده شد و با مطالعه کتابهای متفاوت در این زمینه ساختار فکری خود را در مورد این هنر بسیار لطیف استحکام بخشید . از آنجائی که علاقه خاصی به موزیک مدرن داشت باعث شد تا از نگاه موزیسین های بزرگ برای بعد کاری خود استفاده کند و سال 1371 اولین آهنگ خود را به نام راز عشق ساخت.

آلبوم وایسا دنیا دومین آلبوم رسمی وی بود که موجی عظیم ایجاد کرد و برترین آهنگ دهه ۸۰ ایران شد. وی در سال ۱۳۹۰ آلبوم دیگری به نام آلبوم دیگه مشکی نمی پوشم! را ارائه کرد. تراک ۵ این آلبوم به همین نام است. 1382 با فکری نو و آلبومی فوق العاده را طارحی کرد و در سال 1383 بود که آلبوم خود را بیرون داد به نام مشکی زنگ عشقه بعد از این آلبوم بود که خیلی از مردم با رضا صادقی آشنا شدند. در سال 1384 آلبوم پیراهن مشکی من را به مردم ارائه داد .
1385 درخشش دوباره رضا صادقی بود با آلبوم وایسا دنیا به تمامی فارسی زبانان دنیا ارائه داد که فوق العاده بود و از آن به بعد بود که تمام مردم ایران حداقل آهنگ دنیا رضا صادقی رو گوش داده بودند.
1386 هم آلبومی به نام نقطه سر خط ارائه داد .رضا صادقی در ادامه در هر 2 ماه یا کمتر و یا بیشتر حداقل یک آهنگ ارائه می کند.

او در ۲۰ بهمن ۹۰ با دختری ایرانی که ساکن آلمان بوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. و در 17 بهمن دارای دختری به اسم تیارا می شود. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال ۱۳۹۲ به دنیا آمده است. رضا صادقی بخاطر روابط شخصی به زبان عربی کشورهای حوزه خلیج فارس، فارسی، گویش بندر عباسی و انگلیسی تسلط کامل دارد.

آثار رضا صادقیی:

آلبوم ها:
- ۱۹۹۲ / ۱۳۷۲ - راز عشق
- ۱۹۹۴ / ۱۳۷۳ - باله پرواز
-  ۱۹۹۵ / ۱۳۷۴ - کلاغ غارغاری
-  ۱۹۹۶ / ۱۳۷۵ - گل لاله
- ۱۹۹۷ / ۱۳۷۶ - بندر قدیم
- ۱۹۹۹ / ۱۳۷۷ - مستانه و دیوانه
- ۲۰۰۰ / ۱۳۷۸ - رویای شیرین
-۲۰۰۰ / ۱۳۷۹ - ۱۰ ثانیه
-۲۰۰۱ / ۱۳۸۰ - عاشقم من
- ۲۰۰۲ / ۱۳۸۱ - حکایت مشکی پوش
-۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - مشکی رنگه عشقه
- ۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - کما
- ۲۰۰۴ / ۱۳۸۳ - پرچم مشکی
- ۲۰۰۵ / ۱۳۸۴ - دلم برات میسوزه
- ۲۰۰۵ / ۱۳۸۵ - پیرهن مشکی
- ۲۰۰۶ / ۱۳۸۶ - وایسا دنیا
-۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ - چقدر سخته (غیر رسمی)
-  ۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ - یکی بود یکی نبود
-۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ - سلام آقا (دو قطعه در وصف امام حسین)
-  ۲۰۱۰ / ۱۳۸۹ - هشت (یک قطعه در وصف امام رضا)
- ۲۰۱۱ / ۱۳۹۰ - آلبوم دیگه مشکی نمی پوشم
-۲۰۱۲ / ۱۳۹۱ - نسیم انتظار (دو قطعه مذهبی)
- ۲۰۱۳ / ۱۳۹۲ - همین...
- ۲۰۱۴ / ۱۳۹۳ - فقط گوش کن
- ۲۰۱۴ / ۱۳۹۳ - یک جرعه باران

با ما همراه باشید تا در ادامه تصاویری از رضا صادقی را مشاهده کنید.

بیوگرافی رضا صادقی و همسرش

تصاویر رضا صادقی

رضا صادقی

رضا صادقی و همسرش

زندگی نامه رضا صادقی

بیوگرافی رضا صادقی

عکسهای رضا صادقی

عکس رضا صادقی

تصاویر رضا صادقی

رضا صادقی و همسر و فرزندش

بیوگرافی رضا صادقی

عکس رضا صادقی

زندگینامه رضا صادقی

رضا صادقی

رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی و فرزندش

عکس و بیوگرافی رضا صادقی

عکس رضا صادقی

بیوگرافی کامل رضا صادقی

بیوگرافی رضا صادقی

بیوگرافی رضا صادقی و همسرش

عکس رضا صادقی

رضا صادقی

حرفای رضا صادقی در مورد زندانی شدن

حرفای رضا صادقی در مورد زندانی شدن     اخبار رسانه و هنرمند ، آکا ایران : رضا صادقی به اخباری که اخیرا درباره محکومیتش به زندان منتشر شده واکنش نشان داد.   حرفای
رضا صادقی و

عکس دیدنی رضا صادقی و رضا قوچان نژاد

سلفی جالبی از رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان و رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی فوتبال ایران عکس دیدنی رضا صادقی و رضا قوچان نژادرضا صادقی و رضا قوچان نژاد گردآوری و تنظیم:
رضا صادقی و

عکس دیده نشده رضا صادقی و بابک جهانبخش

عکس دیده نشده رضا صادقی و بابک جهانبخش رضا صادقی خواننده معروف ایرانی با منتشر کردن عکسی از خود به همراه بابک جهانبخش صفحه شخصی خود را بروز کرد. وی خواننده موسیقی پاپ ایرانی
رضا صادقی

رضا صادقی دوباره پدر شد

رضا صادقی دوباره پدر شد تولد فرزند دوم رضا صادقی تولد فرزند دوم رضا صادقی , رضا صادقی خواننده پاپ کشور در اینستاگرامش خبر از پدر شدن مجدد خود داد و خدا را برای داشت
رئیس جمهور منتخب

درخواست رضا صادقی از رئیس جمهور منتخب -

درخواست رضا صادقی از رئیس جمهور منتخب آکاایران آقای مشکی پوش در حالی از صبح امروز ۲ خرداد ماه جدیدترین آلبوم خود را روانه بازار موسیقی کشور کرد که طی یادداشتی از رئیس جمه
عکس رضا صادقی

عکس رضا صادقی در دوران کودکی و نوجوانی

عکس رضا صادقی در دوران کودکی و نوجوانی   رضا صادقی خواننده مشهور ایرانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: بهترین کاری که میشه کرد نه فکره، نه خیال نه تعجب، نه ناله
تبلیغات