آکاایران:  پرستو صالحی در اولین شب سال نو (2019) خبر ازدواجش را با همراهانش به اشتراک گذاشت و این خبر به دلیل حواشی قبلی که برای ماجراهای خواستگاری خانم بازیگر شکل گرفته بود خیلی زود در همه جا منتشر شد و در روزهای بعد پرستو صالحی با انتشار ویدئوهایی پی در پی از تدارکات مراسم عقد و نامزدی و خرید همراهانش را در این اتفاق مهم در زندگی اش شریک میکرد.اما شب گذشته در یک اتفاق عجیب و قریب پرستو صالحی با انتشار ویدئویی خبر از به هم خوردن مراسم عقدش داد!! برای اینکه علت به هم خوردن عقد پرستو صالحی که از زبان خودش منتشر شده است را بدانید در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 

چرا پرستو صالحی

پرستو صالحی با انتشار ویدئویی گفت:

 امروز 4 بهمن ساعت 5 بعدازظهر قرار بود مراسم عقد من باشه اما به هم خورد، توافق نداشتیم به همین سادگی ، برای اینکه بعدا دچار حاشیه نشم گفتم خودم اینجا اعلام کنم و به شما هم بگم هرجای مسیر زندگی توی دوران عقد و نامزدی احساس کردید که به هم آرامش نمیدید و باعث آزار همدیگه اید برگردید و به حرف و حدیث مردم هم کاری نداشته باشید ، این آدما اگر با دوتا بچه برگردید بازم بهتون سرکوفت میزنن و کمکتون هم نمیکنن.

پ.ن :توجه توجه برای جلوگیری از حاشیه و شایعات احتمالی و اینکه ببخشید ویدئو دو روز قبل ضبط شده ، به حکمت خداوند شک نکنید ...

 

چرا عقد پرستو صالحی بهم خورد

پرستو صالحی با بازی در سریال زیر آسمان شهر در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و دست های آلوده جدیدترین تجربه او در دنیای بازیگری است.

 

تبلیغات