آکاایران: مهراب قاسمخانی نویسنده سرشناس سریال های مهران مدیری یکی از چهره های فعال در اینستاگرام است که تقریبا هر روز عکس هایی را با همراهانش به اشتراک میگذارد. اگر سری به پیج اینستاگرام مهراب قاسمخانی زده باشید قطعا با خاطرات او به خوبی آشنا هستید.

مهراب قاسمخانی
از مهراب قاسمخانی میتوان با عنوان آقای خاطره فضای مجازی یاد کرد چرا که همیشه خاطرات جالبی را با همراهانش به اشتراک میگذارد. این نویسنده کشورمان در آخرین پست اینستاگرام خود با انتشار تصاویری خانوادگی از جشن تولد11 سالگی پسرش، به صورت خاص جشن تولد پسرش را تبریک گفت. در ادامه مطلب از این مقاله از اکاایران, تصاویر منتشر شده از این هنرمنده کشورمان را به همراه پیام تبریک خاصش مشاهده میکنید .با ما همراه باشید.

  مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان

قاسم خانی

شقایق دهقان بازیگر سریال های طنز تلویزیون همسر مهراب قاسم خانی است و این زوج یک دختر و پسر به نام های نیروانا و نویان دارند.مهراب قاسم خانی نویسنده طناز کشورمان را با کارهای طنزی چون شب های برره ، پژمان ، نقطه چین ، پاورچین ، مرد هزار چهره و ... می شناسیم.

مهراب قاسم خانی با انتشار عکس های زیر از جشن تولد 11 سالگی پسرش نوشت

قاسم خانی

 

 پسرم. بالاخره رسیدی به یازده سالگی...

راستش خیلی زور زدم به مناسبت یازده ساله شدنت چیزای مهمی بهت بگم، ولی هیچی به فکرم نرسید... یعنی یازده سالگی هیچ سن خاصی نیست و هیچ ویژگی به دردبخوری نداره که بشه ازش حرف زد. چند سال دیگه نصف بیشتر خاطراتی که تا این سن داشتی رو کلاً یادت رفته و دوستایی که الان داری رو هم دیگه نخواهی داشت. توی یازده سالگی نه قدت بلنده، نه کوتاه. نه امتیازای از همه بزرگتر بودن رو داری، نه از همه کوچیکتر بودن. لباسای کودک سایز بزرگ برات کوچیکن و لباسای بزرگسال سایز کوچیک برات بزرگن. کلی صبح زود با شکنجه بیدار شدی رفتی مدرسه، ولی هنوز به نصفشم نرسیدی و کلی شکنجه های صبحگاهی بیشتر در انتظارتن. یعنی اینجوری بگم که یازده سالگی نه حتی مثل ده سالگی عددش ر ُنده، نه مثل دوازده سالگی زوجه... ولی خب به هر حال تولدت مبارک ای قاسم یازده ساله...

قاسم خانی

جشن تولد نویان پسر مهراب قاسم خانی 

قاسم خانی

جشن تولد نویان پسر شقایق دهقان

قاسم خانی

عکسی از جشن تولد پسر مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان

 

تبلیغات