آکاایران: هنرنمایی امیر جعفری در نقش های طنز و جدی نشانگر توانایی های او در دنیای بازیگری است.این بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در فیلم من می ترسم تجربه جدیدی در بازیگری کسب کرد و با انتشار پستی در اینستاگرام علاقه ویژه اش به این نقش را بیان کرده است که در ادامه در مورد نقش امیر جعفری و داستان و عوامل فیلم "من میترسم" بیشتر صحبت میکنیم.برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

Image result for ‫فیلم من می ترسم‬‎

فیلم سینمایی «من می‌ترسم» به کارگردانی بهنام بهزادی این روزها در آخرین مراحل فیلمبرداری است و به زودی در تهران به پایان می‌رسد.در خلاصه داستان من می ترسم آمده است: بدیش اینه من وسط کلی شک ام که می خوام برم یا نه...ولی بدترش اینه که صدبرابرش مطمئنم نمی تونم بمونم.بازیگران فیلم من می ترسم عبارتند از :الناز شاکردوست، پوریا رحیمی سام، امیر جعفری، ستاره پسیانی، مهران احمدی و... در فیلم من می ترسم بازی می کنند.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: بهنام بهزادی
مدیر فیلمبرداری: امین جعفری
طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف
طراح گریم: مهرداد میرکیانی
صدابردار: مهدی صالح کرمانی
مدیر تولید: حسین بشگرد
دستیار کارگردان: چاوش هنرآموز
برنامه ریزان: مجید فاضلی/ فاطمه زیوری
منشی صحنه: مریم شقاقی
عکاس: آناهید داوری
تبلیغات: مهدی شهسوار
دستیار تهیه: احمدرضا بهزادی
جانشین تهیه کننده: شاهین سخایی
تهیه کننده: بهنام بهزادی

دلنوشته امیر جعفری برای نقشش در فیلم من می ترسم

امیر جعفری در صفحه اینستاگرامش با انتشار پستی درباره بازی در فیلم من می ترسم نوشت:

دلنوشته امیر جعفری برای نقشش در فیلم من می ترسم

"خوشحالم که فرصتی شد تا برای دومین بار پس از همکاری موفق قاعده تصادف جلوی دوربین بهنام بهزادی رفتم و امیدوارم تا همیشه این همکاری ادامه پیدا کند. کار کردن با این کارگردان دقیقا خود سینما است چرا که نگاه او و نظمی که در عین کار در تمام بخش های تولید دیده می شود، کاملا حرفه ای و فراتر از انتطار است. من می ترسم یکی از بهترین تجربه های من در سینما است و منتظرم خیلی زود نتیجه آن را ببینم."

تبلیغات