آکاایران: تست گریم علی صالحی در فیلمی که به سرانجام نرسید. اما نکات جالب گریم علی صالحی این بود که این بازیگر جوان کشورمان را بسیار شبیه بازیگر پخته و قدیمی کشورمان محمدرضا شریفی نیا کرده بود.در ادامه مطلب این مقاله از آکاایران, میتوانید عکس های این علی صالحی با گریم را مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

 تشابه علی صالحی به محمد رضا شریفی نیا در گریم بی نظیر

علی صالحی با انتشار عکس زیر از تست گریم یک فیلم که به سرانجام نرسید رونمایی کرد که شباهت زیادش به محمدرضا شریفی نیا در این گریم قابل توجه بود.علی صالحی با انتشار این عکس از گریمور این کار تقدیر کرد. 

محمدرضا شریفی نیا

علی صالحی با انتشار این عکس از گریمش نوشت :

چندی قبل برای انجام یک کاری تست گریم شدم توسط دوست ، طراح گریم کار بلد و عزیزم، احسان روناسی و همسر گرامیش شیوا پاک نیت که به سرانجام نرسید و متاسفانه نشد که همکاری کنیم ، تست با مزه و با نمکی شد گفتم بزارم تو پیجم شما هم ببینید ، البته این تست اولیه بود فقط برای دیدن کارگردان ، قسمت نشد تست نهایی انجام بشه ، سپاس فراوان از احسان و شیوای نازنین برای زحمت و وقتی که گذاشتن.

محمدرضا شریفی نیا

 این هنرمند کشورمان بازی در فیلم هایی چون سریال قرعه، سریال تنهایی لیلا، سریال میکائیل، سریال مدینه، سریال سال های ابری، سریال شوق پرواز، سریال چک برگشتی، سریال تا ثریا، سریال زیر هشت، سریال عید امسال، سریال قرارگاه مسکونی ، فیلم هزار پا، فیلم خالتور، فیلم خجالت نکش و .... از جمله فیلم های سید علی صالحی در تلویزیون و سینما است.

محمدرضا شریفی نیا

 علی صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

محمدرضا شریفی نیا

 

 

تبلیغات