بیوگرافی رهام هادیان, خوانندگان ماکان بند

آکاایران: امیر مقاره درسال ۱۳۹۵ به همراه رهام هادیان و با حمایت یاشار خسروی نوازنده ساکسیفون و آهنگساز، گروه ماکان بند را تشکیل دادند و شرکت آوازینو به مدیریت حسن اردستانی از گروه ماکان بند حمایت و پشتیبانی میکند.

امیر مقاره همراه رهام هادیان اولین قطعه ماکان بند با عنوان «هر بار این درو» را منتشر کردند که با استقبال خیره‌کننده‌اي مواجه شد.یکی از ویژگی های مورد توجه امیر مقاره مدل موهای زیبا و جالبش است که در هر بار اجرا قیافه و اسایل خاصی به امیر میدهد و هر چند وقت یکبار تغییری اساسی در ظاهرش ایجاد میشود. امیر مقاره در سالروز تولدش از مدل موی جدیدش رونمایی کرد که باعث قافلگیری تمامی نزدیکانش شد. در ادامه این مقاله تصاویر مدل موی جدید امیر را مشاهده میکنید..

امیر مقاره با انتشار این عکس زیر در اینستاگرامش نوشت :

مدل موی جدید امیر مقاره همه را قافل گیر کرد!!

 

قشنگ ترین حس تولد و به دنیا اومدن حس کردن گرمای دست مادر هست ...

چقدر خوب که این همه عشق تو تولدم بودن و یا تولدمو یادشون مونده بود خدارو شکر میکنم که شماهارو دارم یک خانواده ی باحال و پر از انرژی و کنجکاو و متحد و دوست داشتنی،یک روز نباشید از خدا میخوام اون روزم اصلا شب نشه ، بدجوری دیوانه وار دیوونتونم ...

مرسی که هوامو دارید و هستید و در آخرو مرسی از تمام عزیزانی که منو لایق دونستن و تولدمو به هر نوع و شکلی که بود بهم تبریک گفتن... آرزوم رسیدن شماها به آرزوهاتونه... زندگیم فداتون عاااااااااشقتونم تا آخر عمرمممممم....

عکسی از جشن تولد امیر مقاره 

مدل موی جدید امیر مقاره همه را قافل گیر کرد!!

 

امیر مقاره متولد 3 دی ماه 1370 در تهران میباشد. او از دوران نوجوانی به سرودن شعر پرداخته و فعالیت هایش را از سال 1393 به صورت حرفه ای و مستقلا آغاز 3 شده است.

آغاز فعالیت از رادیو جوان

امیر مقاره کارهایش برای اولین بار از سایت های ممنوع الکار شروع شد مثل رادیو جوان و سبب ممنوع الکاری وی نشد. امیر علاوه به خوانندگی در حوزه ی مدلینگ نیز فعالیت دارد و چند شرکت داخلی و خارجی با او همکاری دارند.

ازدواج و همسر امیر مقاره!

امیر تاکنون ازدواج نکرده و میگوید من در زندگی فقط به دنبال یک دختر هستم آن هم دخترم است و فقط جلوی یک دختر زانو میزنم و باز هم آن دخترم میباشد و حتی امیر از الان برای دخترش هم اسم انتخاب کرده و میگوید در آینده اسم دخترم را عسل می گذارم

همسر امیر مقاره فعلا هیچ دختری نیست و او می گوید تا زمانی که نتوانم گروه را به موقعیت مالی عالی برسانم قصد ازدواج کردن ندارم. لازم به ذکر است که درآمد فعلی وی بسیار زیاد است ولی هنوز قصد زن گرفتن ندارد. او قصد دارد وقتی که زن گرفت و دخترش به دنیا آمد نام دخترش عسل بگذارد. امیر علاوه به خوانندگی در حوضه ی مدلینگ نیز فعالیت دارد و چند شرکت داخلی و خارجی با او همکاری دارند.

شهرت امیر مقاره ماکان بند

امیر مقاره از دوران نوجوانی به سرودن شعر علاقه زیادی داشته است و تاکنون اشعار بسیار زیبای را سروده است. همچنین از سال 93 به طور رسمی کار خود را در گروه ماکان بند آغاز کرد و در کنار بهترین دوست و همکارش رهام هادیان توانست به اوج شهرت برسد.

 

عکس هایی از مدل موهای امیر مقاره

 

مدل موی جدید امیر مقاره همه را قافل گیر کرد!!

امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند

مدل موی جدید امیر مقاره همه را قافل گیر کرد!!

عکسی از مدل موی امیر مقاره 

مدل موی جدید امیر مقاره همه را قافل گیر کرد!!

مدل موی امیر مقاره خواننده ماکان بند

 

مدل موی جدید امیر مقاره همه را قافل گیر کرد!!

امیر مقاره با مدل مویی متفاوت

مدل موی جدید امیر مقاره همه را قافل گیر کرد!!

چهره جدید و مدل موی رنگ شده امیر مقاره 

 

 

تبلیغات