آکاایران: اکثر مردم فکر میکنند تمامی هنرمندان و چهره های مشهور هالییودی, هر کدام آرایشگر خود را دارند که در مراسم های مختلف مانند جشن ها و مراسم آنها را آرایش میکنند، اما درواقع این موضوع برای برخی از سلبریتی ها درست نیست, وهمه آنها آرایشگر خصوصی ندارند که آنها را هر روز آرایش کنند. حتی جالب تر اینکه برخی از این هنرمندان و سلبریتی ها هستند که برای مراسم عروس شان هم خودشان , آرایشگر خود بوده اند.اگه دوست دارید این چهره های مشهور را بشناسید در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , با ما همراه باشید.

کیت وینسلت

ستاره فیلم «تایتانیک»، کیت وینسلت، دوست دارد که چهره ای طبیعی داشته باشد. او در مصاحبه ای با مجله «ووگ» گفت: «من دوست دارم که خودم صورتم را آرایش کنم زیرا هم این کار را با سرعت بالاتری انجام می دهم و هم حوصله ام از این که 10 نفر بالای سرم به میکاپ من مشغول باشند، سر نمی رود. من چهره طبیعی خودم را بیشتر از هر چی دوست دارم، از این رو سعی می کنم که تا جای ممکن کم آرایش کنم.»

Image result for ‫کیت وینسلت‬‎
 

رزی هانتینگتون وایتلی

رزی هانتینگتون وایتلی، مدل ویکتوریا سیکرت، نیز یکی دیگر از ستاره هایی ست که برای آرایش روی پای خودش می ایستد. او حتی شیوه و عادات آرایشی خود را نیز در اینستاگرامش با دیگران به اشتراک می گذارد. او آنقدر به آرایش و لوازم آرایشی علاقه دارد که در سال 2018 لاین لوازم آرایشی خودش را تاسیس کرد.

Related image
 

جسیکا آلبا

آرایش جسیکا آلیا همیشه کم و ملیح است. شاید با دیدن عکس های او بتوان تشخیص داد که او خودش کار میکاپ اش را انجام می دهد. علاوه بر آن، او سعی می کند برای مراسم های مهمی چون فرش قرمز، تنها از برندهای لوازم آرایش خودش استفاده کند.

Image result for ‫جسیکا آلبا‬‎
 

کری آندروود

برنده مسابقه «امریکن آیدل»، کری آندروود، عاشق آرایش کردن است، از این رو او نیز مانند خیلی های دیگر خودش کار میکاپ اش را انجام می دهد.

Image result for ‫کری آندروود‬‎
 

میراندا کر

مدل ویکتوریا سیکرت، میراندا کر، هم درست مانند کیت میدلتون خودش آرایش شب عروسی اش را به عهده گرفت. به راستی که این کار جرات زیادی می خواهد! میراندا آرایش کم و طبیعی را به غلیظ ترجیح می دهد، شاید هم به این دلیل است که دوست ندارد صورت اش را به دست آرایشگران بسپارد.

Image result for ‫میراندا کر‬‎
 

اولیویا کالپو

 اولیویا کالپو نه تنها خودش میکاپ اش را انجام می دهد، بلکه مرحله به مرحله روند کارش را با هوادارانش در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد. اینطور که معلوم است او نیز در آرایشگری تجربه زیادی دارد.

Image result for ‫اولیویا کالپو‬‎

کیت میدلتون

شاید باورتان نشود اما دوشس کمبریج برای روز عروسی، خودش صورت اش را میکاپ کرد. اگر چه او یک تیم حرفه ای از آرایشگران را در کنار خود دارد که برای مراسم مختلف او را درست می کنند، اما او گاهی خودش این کار را انجام می دهد، همانطور که برای روز عروسی اش نگذاشت کسی در کارش دخالت کند و خودش صورت اش را آرایش کرد.

کیت هادسون

کیت هادسون هم جزو ستاره های دیگری ست که در مراسم بزرگ و مهم خودش آرایش می کند. به قول خودش: «آرایش کردن یکی از چیزهایی ست که از زمان بچگی به آن علاقه دارم.»

Image result for ‫کیت هادسون‬‎
 

دیانه کروگر

دیانه کروگر، بازیگر و مانکن آلمانی، هیمشه روی فرش قرمز می درخشد. شاید فکر کنید که او زیبایی اش را مدیون آرایشگران حرفه ای ست اما اشتباه کرده اید. او نیز خود میکاپش را انجام می دهم. او در این باره می گوید: «به خاطر کار مادلینگ ام، سالیان سال است که دورم را آرایشگران حرفه ای پر کرده اند، من هم از آنها چیزهای زیادی آموخته ام. البته من خیلی به آرایش غلیظ اعتقادی ندارم و ترجیح می دهم که روی لباسم تمرکز کنم. مثلا من از کرم پودرهای زیاد بیزارم. به جایش ابروهای پر پشت و خوش حالتی دارم که فکر می کنم در جذابیتم بی تاثیر نیستند.

Image result for ‫دیانه کروگر‬‎

بلیک لایولی

بلیک لایولی به این که همیشه خودش آرایش و موهایش را درست می کند، شهرت دارد. از آنجا که مدل آرایش و موهای او همیشه مورد توجه طراحان مد و فشن قرار دارد، باید به او مدال آرایشگری درجه 1 را بدهیم. او در این باره می گوید: «من از آرایش کردن لذت می برم. به نظرم کار سرگرم کننده و جذابی می باشد.»

Image result for ‫بلیک لایولی‬‎
 

زندیا

زندیا، بازیگر، خواننده و مدل مشهور، در مواقع مختلف، به خصوص فرش قرمزها، خودش صورت اش را میکاپ می کند. او حتی موهایش را نیز خودش آرایش می کند. او حتی در وب سایت اش نیز شیوه های مختلف آرایش صورت و مو را آموزش می دهد.

Image result for ‫زندیا‬‎
 

 

تبلیغات