آکاایران: مجید صالحی بازیگر موفق نقش های کمدی و طنز سینما و تلویزیون ، نخستین بار در فیلم " استراحت مطلق" ساخته به یاد ماندنی رضا کاهانی بود که توانایی دیگری از خود در بازیگری رو کرد و از پس نقش جدی و تلخ فیلم، تاثیر گذار برآمد و آن چهره تثبیت شده اش نزد تماشاگر را در هم شکست و به خاطر ایفای این نقش کاندیدای بازیگری مرد در جشن خانه سینما و منتقدین و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره حافظ شد. اکنون او باز در " چراغ های ناتمام " به نظر می رسد تجربه دیگری در نقشی متفاوت را به کارنامه اش افزوده ، فیلمی که امروز در سینماها کشور اکران شده است.

تمجید سروش جمشیدی از نقش متفاوت مجید صالحی

نقش متفاوت مجید صالحی در فیلم چراغ های ناتمام نظر سروش جمشیدی را به خود جلب کرد و این هنرمند کشورمان به تعریف و تمجید از او پرداخت.

 

مجید صالحی بام بام

 

فیلم چراغ های ناتمام با نقش متفاوت مجید صالحی

چراغ های ناتمام فیلمی به کارگردانی مصطفی سلطانی محصول سال 95 است و مجید صالحی با نقشی متفاوت در این فیلم سینمایی جلوی دوربین رفت.

مجید صالحی عارف لرستانی

چراغ های ناتمام داستان زندگی پرفراز و نشیب یک نویسنده است که اعتقادها و باورهای ویژه ای دارد و حاضر است برای باورهایش همه کار انجام بدهد.

مجید صالحی اینستاگرام

 مجید صالحی و شقایق فراهانی در چراغ های ناتمام

افرادی که در فیلم چراغ های ناتمام ایفای نقش کرده اند

مجید صالحی، شقایق فراهانی، علیرضا استادی، حسین مهری، الهام نادی، حسین ملکی و داریوش ارجمند بازیگران فیلم چراغ های ناتمام را تشکیل میدهند.

مجید اصلاحی نفس

نقش متفاوت مجید صالحی در استراحت مطلق

مجید صالحی در فیلم استراحت مطلق به کارگردانی عبدالرضا کاهانی با نقشی جدی جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقشی متفاوت بود.

 

نقشی متفاوت مجید صالحی

چهره متفاوت مجید صالحی در استراحت مطلق

مجید صالحی در فیلم استراحت مطلق با بازیگرانی چون رضا عطاران ، ترانه علیدوستی ، بابک حمیدیان و فریده فرامرزی همبازی بود.