آکاایران: مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار : پنج شنبه, 28 تیر 1397 22:51

مدیر شبکه سه سیما: احسان علیخانی و صداوسیما پیگیر قضایی مطلب منتشر شده در مورد ثامن الحجج هستند

آکاایران: مدیر شبکه سه سیما: احسان علیخانی و صداوسیما پیگیر قضایی مطلب منتشر شده در مورد ثامن الحجج هستند

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه نسبت به گزارش منتشر شده در یکی از روزنامه ها درباره وجوه دریافتی از مؤسسه ثامن الحجج توسط مجری این شبکه واکنش نشان داد.

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه در گفت و گو با فارس، در پاسخ به این سوال که آیا مجری این شبکه خارج از عرف برنامه سازی و ساختار شبکه سه از موسسه لغو مجوز شده ثامن الحجج پولی دریافت کرده است، اظهار داشت: موضوع احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده و چندین عنوان برنامه ساخته شده، یک کار مشترک و اسپانسری بوده و همه موارد در چارچوب و ضوابط مشخص صورت گرفته است.

 

کریمان تاکید کرد: این موسسه حدود ۵۰۰ شعبه داشته و در حال فعالیت بوده است؛ اینکه بعدا دچار آسیب شده و جلوی فعالیت آن گرفته شده؛ داستان دیگری است.

 

وی افزود: پس از لغو مجوز، مجوز پخش تبلیغات آن در تلویزیون هم گرفته شد، احسان علیخانی صرفاً با معرفی مجموعه سیما،کاری را انجام داده و این ها با نظارت و کنترل شبکه بوده است، کما اینکه مراجع ذی صلاح هم نسبت به این قضیه اطلاع پیدا کرده اند، پس به نظر می رسد این شتابزدگی در قضاوت و انتشار خبر ناقص، بیشتر یک کار ژورنالیستی و رسانه ای است.

 

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در پایان گفت: شخص احسان علیخانی و همچنین سازمان صداوسیما پیگیر مطلب منتشر شده از طریق مراجع قضایی هستند و قطعاً تا شفاف شدن دقیق ماجرا دست از پیگیری بر نخواهند داشت.

 

روزنامه شرق روز گذشته در گزارشی با تیتر «ردپای برخی سلبریتی ها و مسئولان در پرونده ثامن الحجج» نوشته بود: ثامن الحجج به مجری معروف دیگر تلویزیون «ا.ع» هم بی توجه نبوده و به حساب او هم سه میلیارد تومان در قالب هزینه تبلیغات واریز کرده است.

 

این گزارش بازتاب بسیاری در فضای مجازی مجازی داشت و با انتقادهای متعدد از سوی کاربران مواجه شد.

 

 

.

منبع : beytoote.com

تبلیغات