آکاایران: مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار : جمعه, 29 تیر 1397 16:30

فیلمبرداری «گشت ویژه» همزمان با نوشتن فیلمنامه با بازی برزو ارجمند

آکاایران: فیلمبرداری «گشت ویژه» همزمان با نوشتن فیلمنامه با بازی برزو ارجمند

تهیه کننده «گشت ویژه» از ادامه تصویربرداری این سریال تا ۲ ماه آینده خبر داد و یادآور شد فیلمنامه این مجموعه همزمان با ضبط سریال در حال بازنویسی است.

سعید پروینی تهیه کننده سریال «گشت ویژه» در گفتگو با مهر با اشاره به روند تولید این سریال به کارگردانی مهرداد خوشبخت گفت: سریال «گشت ویژه» اثری ۱۳ قسمتی و اپیزودیک است که یک تم اصلی هم دارد.

 

وی ادامه داد: بازیگران قصه اصلی سریال فرهاد قائمیان، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، سارا خوئینی ها و شهین تسلیمی هستند و همچنین بازیگران دیگری هم در هر قسمت حضور دارند.

 

تهیه کننده سریال «گشت ویژه» اظهار کرد: لوکیشن اصلی سریال یک کلانتری است و لوکیشن های متنوع و تک سکانسی هم در سریال زیاد هستند.

 

پروینی درباره زمان تصویربرداری این سریال بیان کرد: سریال «گشت ویژه» تا ۲ ماه آینده ضبط و تصویربرداری می شود و همزمان با تصویربرداری نیز محمدرضا ریاحی و حمید برزگر فیلمنامه را بازنویسی می کنند.

 

وی در پایان درباره سریال «بازگشت» که به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی خودش ساخته شده است نیز یادآور شد: این سریال نیز در مرحله صداگذاری و موسیقی است و احتمالا تا ابتدای مهرماه آماده پخش خواهد شد. 

 

سریال پلیسی «گشت ویژه» به سفارش ناجا تولید می شود و داستان چهار مامور یک اداره پلیس آگاهی است که درگیر عملیات های شهری می شوند. این سریال طبق برنامه ریزی انجام شده در هفته نیروی انتظامی روی آنتن خواهد رفت.

 

 

.

منبع : beytoote.com

تبلیغات