آکاایران: بالاخره بهنوش طباطبایی خبر جدایی اش از مهدی پاکدل را تأیید کرد

بهنوش طباطبایی

آکاایران: بالاخره بهنوش طباطبایی خبر جدایی اش را تأیید کرد

خبر جدایی این دو زوج هنری این بار از زبان خودش بهنوش طباطبایی

این بار خود بهنوش طباطبایی ۳۶ ساله خبر جدایی اش از مهدی پاکدل را تأیید کرد چندی پیش بود که فریبا نادری در مصاحبه اش خبر جدایی این دو زوج هنری را تأیید کرده بود ولی تا ب امروز هیچ خبر رسمی از جدایی این دو زوج از طرف بهنوش طباطبایی و یا مهدی پاکدل منتشر نشده بود تا اینکه بهنوش طباطبایی در مصاحبه جدیدش از علت کم کار بودنش در سال گذشته و همچنین از جدایی اش از مهدی پاکدل گفت که پیشنهاد میکنم با ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

اعتراف بهنوش طباطبایی به جدایی اش از مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا درامی با نام «زیر سقف دودی» را روی پرده و فیلم-تئاتری به نام «آینه های روبرو» را روی صحنه داشت یک فیلم آماده اکران به نام «لابی» هم دارد با این حال فعالیتش در ماههای گذشته کمتر از قبل بوده است.

بهنوش طباطبایی با اشاره به جدایی از همسر سابقش مهدی پاکدل و ربط آن با این کم کاری گفت: در سال گذشته با توجه به شرایطی که داشتم و همین طور به دلیل جدایی از همسر سابقم تصمیم گرفتم زمان بیشتری را به خود اختصاص دهم؛ بنابراین فقط یک فیلم را پذیرفتم اما امسال قصد دارم پیشنهادات سینمایی را جدی تر بگیرم.

بهنوش طباطبایی طباطبایی در ادامه درباره تنها کاری که سال قبل بازی کرد با نام «زیر سقف دودی» که به طلاقهای عاطفی و زندگیهای پنهانی زوجهای دچار مشکل میپردازد بیان داشت: جدای از فیلمنامه که به روابط انسانی در چارچوب خانواده می پردازد و معضل جدی آن را در رابطه با خانواده مطرح میکند من هم به دلیل رشته تحصیلیم که روانشناسی است بسیار علاقمند به مطرح کردن و نشان دادن این معضلات هستم. از طرفی سینمای پوران درخشنده برایم حس نوستالژیک دارد و از کودکی با «پرنده کوچک خوشبختی» سینمای ایشان را دنبال کردم.

این بازیگر ۳۶ساله درباره ایفای نقش همسر صیغه ای فرهاد اصلانی در «زیر سقف دودی» گفت: اولین موضوعی که با درخشنده بر سر آن توافق کردیم اینکه رعنا مانند همه زنهای دوم اغواگر و دارای سوءنیت نباشد و ما عشق و علاقه واقعی او را به بهرام ببینیم. علاقه به داشتن عشق و محبت در زندگی، علاقه به داشتن فرزند و داشتن محیطی گرم و سالم برای زندگی.

ببینید : علت طلاق بهنوش طباطبایی

عکس بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل در کنار همدیگر

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل کی باهم ازدواج کرده بودند؟

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل سال ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ بود که باهم ازدواج کردند و خوشبختی اینا همیشه سر زبان ها بود تا اینکه سال گذشته شایعه هایی درباره جدایی این دو زوج به گوش می رسید ابتدا این خبر توسط فریبا نادری و امروزم این خبر از طرف بهنوش طباطبیی تأیید شد

اخبار بازیگران پارلین » بالاخره بهنوش طباطبایی خبر جدایی اش را تأیید کرد

.

منبع : parlyn.net

تبلیغات