آکاایران: عکس های شخصی سامان احتشامی و همسرش بیوگرافی سامان احتشامی

سامان احتشامی بیوگرافی سامان احتشامی عکسهای اینستاگرام سامان احتشامی و همسرش سامان احتشامی که در یک اردیبهشت 1357 در شهر تهران به دنیا آمده است و او فارغ التحصیل رشته موسیقی در مقطع کارشناسی از داشنگاه هنر و معماری است.

 

عکس های شخصی سامان احتشامی و همسرش بیوگرافی سامان احتشامی

آکاایران: عکس های شخصی سامان احتشامی و همسرش بیوگرافی سامان احتشامی

 

 

بیوگرافی سامان احتشامی 

 

 

سامان احتشامی که نوازنده پیانو است و همچنین ساز تخصصی او پیانو است و در حال حاضر یکی از بهترین پیانیست های ایرانی است و همچنین پیانو تدریس میکند.او گفته است که موسیقی را با قابلمه های مادرش شروع کرده است و وقتی چهار سال سن داشت با زدن تنبک در جمع خانوادگی و فامیلی هنرنمایی میکرده است!

 

 

او چگونه وارد هنر شد؟

 

 

سامان احتشامی از همان دوران کودکی و خردسالی به موسیقی علاقه مند بود و با حمایت پدرش ساز پیانو را به صورت جدی دنبال کرد و با حمایت و آموزش استادانی همچون زنده یاد جواب معروفی و محمد سریر و اسماعیل امین موید وارد دنیای موسیقی شد و در سال 1368 در سن 11 سالگی توانست دیپلم افتخار از جشنواره موسیقی کانون پرورش فکری کوردکان و نوجوانان را دریافت نماید و در طی سال های 1370 الی 1374 برنده لوح زرین و لوح تقدیر جشنواره موسیقی فجر شد که توانست مقام اول را در پیانو کلاسیک و ایرانی را کسب کند و در سال 1382 برگزیده جشنواره موسیقی فجر شد.سامان احتشامی فعالیت حرفه اییش را از اوایل دهه 70 آغاز کرد و کنسرت های مختلفی برگزاری کرده است و آلبوم هایی نیز منتشر کرد.او در سال 1385 موسسه فرهنگی هنری آوای باغ مهر را جهت انتشار و تولید آثار موسیقی نیز تاسیس کرد.

حتما بخوانید :   عکس های وورال بازیگر سریال فاطما گل بیوگرافی وورال

 

 

عکس های شخصی سامان احتشامی و همسرش بیوگرافی سامان احتشامی

 

 

ازدواج سامان احتشامی و همسرش

 

 

سامان احتشامی که در سن 21 سالگی با همسرش که 17 سال سن داشت آشنا شد و بعد از یک سال در سن 22 سالگی با او ازدواج کرد.او میگوید : دو سال اول داماد سرخونه بودم و در این 16 سال که ازدواج کرده ام روزی نبوده که با همسرم نباشم و جایی نبوده که فاقد او بروم و خیلی از کنسرت های بزرگ را از دست داده ام چون نتوانستم برای او ویزا بگیرم. البته سر کسی منت نمیخواهیم بگذاریم.همچنین او به اتفاق همسرش موسسه فرهنگی هنری آوای باغ مهر را جهت پرورش هنرجویان و جهت تولید آثار موسیقی پایه گذاری کرده است.

 

 

عکس های شخصی سامان احتشامی و همسرش بیوگرافی سامان احتشامی

 

 

حضور وی در برنامه دورهمی مهران مدیری

 

سامان احتشامی در روز جمعه 4 اسفند ماه 1396 ساعت 23 مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری بود که همچنین چند قطعه را در برنامه اجرا کرد.

 

چند قطعه و آثار از سامان احتشامی

 

باغ به باغ: قطعاتی برای پیانو و تنبک
راز باغ: قطعاتی برای پیانو و تنبک
مهتاب در باغ: آثاری برای پیانو و ارکستر
کوچولوها در باغ: موسیقی با کلام برای کودکان

و….

 

 

عکس سامان احتشامی و همسرش

 

 

 


 

سامان احتشامی

عکس های شخصی سامان احتشامی و همسرش بیوگرافی سامان احتشامی
5 (100%) 2 votes
.

منبع : rouzegar.com

تبلیغات