آکاایران: آیین رونمایی از آلبوم صوتی «من پرویز پرستویی» بازیگر سینما، شنبه ششم دی ماه توسط معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی ـ هنری فرهیختگان عصر هنر در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

رونمایی از آلبوم صوتی پرویز پرستوییرونمایی از آلبوم صوتی پرویز پرستویی

آکاایران: رونمایی از آلبوم صوتی پرویز پرستویی

ساخت موسیقی این آلبوم به عهده کارن همایونفر بوده و لیلی کریمان نویسنده گفتار متن آن است. این آلبوم با صدای پرویز پرستویی دکلمه شده که بخشی از داستان زندگی او را روایت می کند و به تهیه کنندگی علیرضا عزیزی محصول موسسه فرهیختگان عصر هنر می باشد. پیش از این کتاب «من پرویز پرستویی» نیز در نمایشگاه کتاب تهران سال ۱۳۹۳ توسط انتشارات توفیق آفرین رونمایی گردیده بود.

اجرای دو قطعه موسیقی زنده توسط برادران جودی (آیدین و محمد تیام) با اشعار مولانا (به خود آی) و سهراب سپهری (دچار) بخشی از مراسم رونمایی روز شنبه خواهد بود.

این مراسم با حضور علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر صالحی معاون فرهنگی وزارت ارشاد و دکتر ایوبی معاون سینمایی، از ساعت ۱۷ در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران آغاز می شود. همچنین امیر پوریا و خسرو نقیبی نیز به عنوان کارشناس به نقد و بررسی آلبوم «من پرویز پرستویی» می پردازند.

اجرای برنامه توسط امیر آقایی بازیگر سینما و تئاتر صورت می گیرد و حضور عموم علاقمندان در این برنامه آزاد است.

گردآوری: گزوه ۷ گنج

www.7ganj.ir

منبع: فارس
.

منبع : 7ganj.org

تبلیغات